Zaloguj
Reklama

Forum: Schizofrenia

Temat: a rodzice też jak oni potrzebowali pomocy i inni ludzie to nie raz otrzymali od nas pomoc,dobrą radę,opiekę,a jak my cierpieliśmy i potrzebowaliśmy od urodzenia prawdziwej pomocy,opieki,ratunku,to nie było chętnych (4)

• a rodzice też jak oni potrzebowali pomocy i inni ludzie to nie raz otrzymali od nas pomoc,dobrą radę,opiekę,a jak my cierpieliśmy i potrzebowaliśmy od urodzenia prawdziwej pomocy,opieki,ratunku,to nie było chętnych
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • a rodzice też jak oni potrzebowali pomocy i inni ludzie to nie raz otrzymali od nas pomoc,dobrą radę,opiekę,a jak my cierpieliśmy i potrzebowaliśmy od urodzenia prawdziwej pomocy,opieki,ratunku,to nie było chętnych
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

jednak jestem frajerką

• Reklama

Skupianie się na negatywnych przeżyciach, które nas nie motywują do działania tylko przygnębiają uważam za zachowanie masochistyczne i destruktywne.

Pozwól mi tak kochać innych jak oni mnie nienawidzą.
    Stracić wszystko, żeby wszystko zyskać.

Zobacz inne dyskusje