Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Depresja

(3)

Czym jest i jak sobie z nią radzić? Jak rozpoznać czy to depresja? Nie bój się pytać.

Temat: asertin 50 (217)

  • 18.05.2007 19:22:00

    asertin jest to lek który zaczełam brać od 3 dni.czuje sie slaba.lekko drza mi ręce.chciała bym o tym leku dowiedzieć się coś no wego.może jest ktoś kto bierze ten lek. prosze napiszcie.

    Ostatnia edycja: 18.05.2007 19:22:00
  • 18.05.2007 21:27:00

    brałam przez dwa tygodnie, ale bardzo mnie po nim bolała głowa, a jest to objaw na który nigdy się nie skarżę, po za tym ponoć jest to bardzo dobry lek, choć wielu ludzi uważa, że asentra jest lepsza, po 3 dniach jeszcze mało możesz powiedzieć czy działa, bierz min. 3 tygodnie i zobacz czy sa efekty, wtedy możesz zdecydować czy go brać dalej, czy zmienić

    Ostatnia edycja: 18.05.2007 21:27:00
  • 23.05.2007 16:16:00

    Ja przez rok z przerwami zażywałam asentre czuła po niej bardzo dobrze nic mi nie było żadnych skutków ubocznych jest to jednak drogi lek ok.35 zł za 28 tabletek dlatego przeszłam na asertin ok.6zł za 30 tabletek niestety czasami odczuwam skutki uboczne takie jak nudności i ból głowy

    Ostatnia edycja: 23.05.2007 16:16:00
  • 01.09.2007 12:41:00

    mmm

    Ostatnia edycja: 01.09.2007 12:41:00
  • 01.09.2007 12:50:00

    Biorę ten lek już 9 miesięcy ....w moim przypadku działanie tego leku było bardzo dobre ...po nim doszłam do siebie,schudłam ...zmieniłam całe swoje życie,które z powodu choroby mojego dziecka bylo strasznym cierpieniem....Mam teraz problem polegający na tym,iz nie wiem jak przerwac leczenie,by uniknać skutków ubocznych po ostawieniu leku...nie moge skontaktować sie z moim lekarzem,ponieważ nie będzie go w przychodni przez pewien czas...Proszę o porade w jaki sposób odstawia sie ten lek...

    Ostatnia edycja: 01.09.2007 12:50:00
  • 22.10.2007 17:19:00

    witam,


    lekarz zapisał mi dawkę pol tabletki 50 mg wieczorem, czyli bardzo mało. po pierwszej dawce kilka razy obudzilam sie w nocy,bolał mnie zolądek, miałam wrazenie zatkanych uszu i slabego słyszenia, ale to było do przeżycia. niestety po zażyciu drugiej dawki przeleżałam dwa dni w łozku, wymioty,wrazenia zapadania się, straszne zawroty głowy i okropny bol głowy,na granicy wytrzymalosci.nigdy wiecej!!! nie chce nikogo straszyc, ale chyba trzeba z tym uwazac. wolę nie myśleć, co by było, gdybym wzieła 50 lub 100 mg.

    Ostatnia edycja: 22.10.2007 17:19:00
  • 29.10.2007 15:54:00

    Psychiatra mojej żony przepisał jej 1 tabl dziennie Asertin 50 przy rozpoczynającej się depresji. Po 2 tygodniach stan stale się pogarszał, a po 3 miała poważną, na szczęście nieudaną próbę samobójczą. Trzeba naprawdę bardzo uważać!


    Ten lek w niektórych przypadkach powoduje nasilenie myśli samobójczych i jednocześnie dodaje choremu energii, co jest b. niebezpieczne. Uważam, że powinien być stosowany jedynie w warunkach szpitalnych, lub przy stałym kontakcie z lekarzem.


    Ostatnia edycja: 29.10.2007 15:54:00
  • 13.11.2007 20:25:00

    Witam,


    ja zażywam asertin 50 od 5 miesięcy. Na poczatku bardzo ostroznie, przyjmowalam kazda dawkę.


    Też miałam bóle głowy, czułam się trochę otumaniona i senna jednak po ok. tygodniu objawy te ustąpiły. Lek ten ma uzupełniać niedobór serotoniny w mózgu, dlatego też ból głowy (na początku terapii) jest wg mnie uzasadniony. Kiedy po dwóch miesiącach zwiększyłam dawkę o pół tabletki głowa mnie też bolała - ale po kilku dniach wszystko wróciło do normy i teraz jest wszystko w porządku.


    Jeśli chodzi o leki tego typu to nie należy się kierować czyjąś opinią, ponieważ jest to sprawa bardzo indywidualna. Jednemu asertin pomoże, komuś innemu zaszkodzi. Przyjmowanie takich leków to pewnego rodzaju ostateczność i trzeba niestety liczyć się z tym, że nie zawsze lek ten pomoże.


    Ostatnia edycja: 13.11.2007 20:25:00
  • 13.11.2007 20:26:00

    Witam,


    ja zażywam asertin 50 od 5 miesięcy. Na poczatku bardzo ostroznie, przyjmowalam kazda dawkę.


    Też miałam bóle głowy, czułam się trochę otumaniona i senna jednak po ok. tygodniu objawy te ustąpiły. Lek ten ma uzupełniać niedobór serotoniny w mózgu, dlatego też ból głowy (na początku terapii) jest wg mnie uzasadniony. Kiedy po dwóch miesiącach zwiększyłam dawkę o pół tabletki głowa mnie też bolała - ale po kilku dniach wszystko wróciło do normy i teraz jest wszystko w porządku.


    Jeśli chodzi o leki tego typu to nie należy się kierować czyjąś opinią, ponieważ jest to sprawa bardzo indywidualna. Jednemu asertin pomoże, komuś innemu zaszkodzi. Przyjmowanie takich leków to pewnego rodzaju ostateczność i trzeba niestety liczyć się z tym, że nie zawsze lek ten pomoże.


    Ostatnia edycja: 13.11.2007 20:26:00
  • 13.11.2007 20:26:00

    Witam,


    ja zażywam asertin 50 od 5 miesięcy. Na poczatku bardzo ostroznie, przyjmowalam kazda dawkę.


    Też miałam bóle głowy, czułam się trochę otumaniona i senna jednak po ok. tygodniu objawy te ustąpiły. Lek ten ma uzupełniać niedobór serotoniny w mózgu, dlatego też ból głowy (na początku terapii) jest wg mnie uzasadniony. Kiedy po dwóch miesiącach zwiększyłam dawkę o pół tabletki głowa mnie też bolała - ale po kilku dniach wszystko wróciło do normy i teraz jest wszystko w porządku.


    Jeśli chodzi o leki tego typu to nie należy się kierować czyjąś opinią, ponieważ jest to sprawa bardzo indywidualna. Jednemu asertin pomoże, komuś innemu zaszkodzi. Przyjmowanie takich leków to pewnego rodzaju ostateczność i trzeba niestety liczyć się z tym, że nie zawsze lek ten pomoże.


    Ostatnia edycja: 13.11.2007 20:26:00

Zobacz inne dyskusje

  • cisse
    Cześć, pojawiłam się tutaj bo chyba nie mam komu się wygadać a...
    Forum: Depresja
  • Witam, czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś dobrego psychologa w...
    Forum: Depresja
  • Witam.Pierwszy raz piszę na tej stronie, do tej pory tylko czytałam wypowiedzi innych...
    Forum: Depresja
  • jakub32
    Wątek: Witam
    Czy istnieje w internecie Jakiś psycholog co rozmawia przez kamerkę za darmo ?PS....
    Forum: Depresja
  • Polecamy

    http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0065250_kobieta_ciaza_brzuch_nagosc_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesCzy depresja grozi ci po porodzie?
    Depresja poporodowa to zespół problemów natury...
    Twoja sugestia