Zaloguj
Reklama

Forum: Depresja

Temat: Błagam pomozcie (126)

ulubione
  • Błagam pomozcie
    Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

Witam
    Hmm..nie wiem jak zaczac😕
    Mój problem polega na tym że zranilem najukochansza mi osobę Moja narzeczona 9 msc przed ślubem Zerwała zareczyny .
    Dla mnie to Koniec Świata życie legł o mi w gruzach cały czas myślę o niej jest wszystkim co mam miałem
    Straciłem ja przez własną głupotę.wiem wiem czas leczy rany zajmij się czymś wyglądają się komuś itp wiem ....wiem też że tak nie będzie boję się że pekne Byliśmy że sobą 7 lat każdy cm życia mojego był związany z nią ....nie chodzi tu o to że jak nie wróci to pójdę że sznurem do lasu i powiesze się to egoistyczne i glupie ...nieodpowiedzialne zranie innych itp wiem .......wiem że muszę dać Jej czas ale boję się że nie wróci
    Nie mam 19 lat...
    Wiem że życie może się ułożyć ....innym nie mi ja odpadam z sił chodź powinienem je mieć do walki o nią
    Jestem osobą dość nerwowa ....nie radze sobie z tym problemem nie jem już 6 czy 7 dzień zł bo bardzo mało rośnie mi wszystko w gardle nam dziwne myśli wiszę w powietrzu zmysłowy jestem słyszę echo jak ktoś do mnie mówi czasami nie kontaktuje jestem wrakiem ...wiem jestem świadomy że to wszystko moja wina ze ja zawiniłem
    Naprawdę nie jestem złym człowiekiem pomagam innym w każdej sytuacji a sam jestem na dalszym planie nie pije tak nie pije alkoholu nie topie w nim smutku nawet na imprezie okol nie pije wogole
    ...wiem jedno staczam się lecę w otchłań idchodze z Tego świata......a on jest tak piękny był dla mnie piękny jak Moja Aneczki była tuż obok ....pomóżcie napiszcie co się dzieje w mojej głowie czy powinienem iść do lekarza ????

• Błagam pomozcie

Najdziwniejsze jest to, że prosisz o radę, a my nawet nie wiemy co zrobiłeś, że doprowadziłeś do takiej sytuacji, prócz tego, że to Twoja wina. Jeśli zrobiłeś poważną rzecz na jej szkodę to wątpię aby Ci wybaczyła, ale jeśli nie jest to aż tak poważnego to przede wszystkim rozmowa i ją przepraszaj, powiedz jej że żałujesz, ale ją kochasz i nie wyobrażasz sobie bez niej życia, kup kwiaty i czekoladki. Spróbuj o nią zawalczyć póki możesz, bo lepiej spróbować i nic nie zyskać, niż później żałować że się nie spróbowało. Jeśli kogoś kochałeś to strasznie to boli, ponieważ ta miłość była prawdziwa, lecz ból ten ustępuje z czasem. Uważam że powinieneś iść do psychologa, chociaż po to aby się wygadać, a poza tym Twój stan psychiczny nie jest dobry, więc tym bardziej powinieneś tam iść.

Ten, komu pisane jest się zabić, jedynie mocą przypadku należy do tego świata; w gruncie rzeczy nie należy do żadnego.

• Błagam pomozcie
    Gość

Nie wiem czy to coś zmieni ...będąc w związku pisałem na komunikatorze inter z innymi kobietami o .....różnych rzeczach oczywiście z nudów z głupoty może szukałem czegoś co mnie dowartosciuje nie wiem.....szukałem wrażeń Jestem człowiekiem który ma bardzo niska samoocenę o sobie wiem o tym i inni mi o tym też powiedzieli .
    Nie wiem do końca dlaczego z nimi pisałem po co skoro wiedziałem że takie będą konsekwencje może nie wierzyłem do końca że aż takie A teraz świat mi legł w gruzach ....wiem czas leczy rany ale ja TEŻ wiem że nie ma nikogo tak wyjątkowego jak Ona ...

• Reklama
  • Błagam pomozcie
    Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.

Czyli to nie byly zwykle rozmowy z innymi kobietami.Napewno było w nich coś,co ją ruszyło.Dziwisz sie,że tak postąpiła?Ja pewnie zrobiłabym to samo.Straciłabym zaufanie do kogoś takiego.O czym mogła pomyśleć dowiadując sie o rozmowach?To jednak jest zdrada,nie fizyczna ale zdrada.Bez urazy ale zachowałeś sie jak dupek.Nie mogłeś z nią porozmawiać?Czego Ci brakowało?Chciałeś sie z nią żenić a gadałeś z innymi niem wiadomo o czym.Musiało coś być w tych rozmowach.

• Błagam pomozcie
    Gość

Masz rację Dupek ze mnie ale może na mnie pluc krzyczeć przeklinać a ja i tak będę ją Bardzo Kochał i z nikim nie będę tak szczęśliwy Dzięki za sprowadzenie na Ziemię....będę walczył o nią do końca!!!!!

• Błagam pomozcie
    Gość

dokładnie zawalcz...............napisz tak............... ze względu na to ze masz te kompleksy.......chciałeś tylko jak dzieciak być trochę dowartościowany.....sprawdzić czy się jeszcze podobasz I TYLE!!!!!............ale to tez jest zaburzenie osobowości nie wiem czy wiesz ......wiec.........pros żeby to zrozumiała i weź terapie bo zawsze będzie cie kosiło żeby cie ktoś trochę afirmował.........TO JEST....... normalne dla ludzie z niskim poczuciem wartości musisz mieć terapie................JAK KOCHA PRZEBACZY ZROZUMIE..............

Ostatnia edycja:
  • Błagam pomozcie
    Gość

Jak pytać o taką terapię i gdzie???

• Błagam pomozcie
    Gość

nie wiem nie mieszkam od 30 lat w Polsce.......u nas jest instytut ....i tam jest wiele terapeutów.........oprócz prywatnych gabinetów......nie ma takiego czegoś jak ośrodek zdrowia...................wszystko jest prywatnie ale na kasę............

Ostatnia edycja:
  • Błagam pomozcie
    Gość

Wiesz czuje teraz ze dostałem takiego kopa w dupe że chyba się otrzasnalem zrozumiałem że to we mnie tkwi problem ...doszedłem w głąb siebie ....mówię tu o dzieciństwie byłem najstarszy zawsze paliwem w piecu prawem nie w automacie Frania płukanie albo ręcznie gotowaniem bo lubię piekłem bo uwielbiam prasowanie sprzątanie mycie szyb ....hmmm ktoś napisze nie chłop ...baba dla mnie nie ma podziałów nauczony tak byłem i sobie radzilem nigdy nie potrzebowałem kobiety by mi ugotowane czy koszule wypracowała czy np ubrała bo mam dobry gust wiem jak się zachować gdzie i przy kim mam kulturę osobista ....nie pije alkoholu a mimo wszystko zawsze było mało i mało zawsże było źle ...nie umyte wszystko gary no to zły dzień miał ojciec i wpier.......fajna szkola życia nie zwalam moich błędów na to że dzieciństwo miałem jakie miałem ale to wszystko miało ma na mnie wpływ.....czyli zostaje iść na terapię tak uważacie ????

• Błagam pomozcie
    Gość

Sory za błędy ....jestem w rozsypce zrozumcie jest późno rano do pracy....dzięki wszystkim za radę .pomoc i krytykę

Zobacz inne dyskusje