Zaloguj
Reklama

Forum: Depresja

Temat: Boję się, że kiedyś nie wytrzymam sama ze sobą (5)

• Boję się, że kiedyś nie wytrzymam sama ze sobą
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

Dziewczyno ODETNIJ SIĘ od przeszłości. Spójrz na obecnego nowego parnera z którym jesteś i on jest cierpliwy
    Za chwilę go stracisz
    zapomnij o tym nieudaczniku który kręci na rózne fronty, a Ty mu na to pozwalasz. NIE POZWALAJ

Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

UPORZĄDKUJ SWOJE ŻYCIE będzie łatwiej

• Reklama
    Gość

przejrzyj kilka krótkich filmów na youtobie, gdzie młodzi ludzie opowiadają co widzieli i ci słyszeli gdy przeżyli śmierć kliniczną. Opisują tam swą próbę samobójczą i to co widzieli w zaświatach, zanim ich uratowali lekarze i przywrócili do życia . Dowiesz się dużo o tych sprawach jak również to dlaczego oni już tego więcej nie uczynią .

Gość
    Gość 2016-09-29 11:34:43
    przejrzyj kilka krótkich filmów na youtobie, gdzie młodzi ludzie opowiadają co widzieli i ci słyszeli gdy przeżyli śmierć kliniczną. Opisują tam swą próbę samobójczą i to co widzieli w zaświatach, zanim ich uratowali lekarze i przywrócili do życia . Dowiesz się dużo o tych sprawach jak również to dlaczego oni już tego więcej nie uczynią .

Dobra rada dla kogoś kto pisze, że czuje przymus życia dla innych. To postrasz mnie jeszcze piekłem. Ja chcę żyć i chcę być normalna jak inni. Tylko nad sobą nie panuje zbyt często. To jest mój problem. Wpadam w szał. Nie jestem smutnym emoludkiem. Ogólnie jest ok. Czasem tylko jest nie do wytrzymania. Jakby coś mną sterowało. Jakieś zło. To nie jestem ja. Bo gdzieś taki cichy głosik mówi "weź się uspokój" ale nie potrafię aż jestem zbyt wycieńczona by krzyczeć dalej.
Zobacz inne dyskusje