Zaloguj
Reklama

Forum: Depresja

Temat: Boje się życia (8)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:


odpowiedz nowy wątek
ulubione
 • Boje się życia
  Treść zablokowana przez moderatora
 • Reklama
 • Boje się życia
  Gość
  Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
  Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
   Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
   Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
   Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
   Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
   Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
   VIP - więcej niż 6001 postów

  nie wolno się bać..ponieważ....le,k ogranicza i manipuluje tobą......znajdziesz i tam przyjaciół powolutku...a co do poczucia własnej wartości uświadom sobie ze ludzie są tez z ciała tak jak ty tylko często nakładają maski i udają kogoś lepszego a tak naprawdę to maja tez wady i nie ma świętych na ziemi...... maja w brzuszku to samo co ty nie jakieś diamenty.....nie nie nie.....wiec....przemiana myślenia .......kup sobie ksiazke....zabójcze emocje don colberta........albo posłuchaj konfekcji..Piotra Pawlukiewicza......prowadzi wykłady dla studentów..o poczuciu własnej wartości albo..Adama Szustaka.....wybierz sobie jakąś....warto posłuchać....tam jest ich wiele na yutubie

  Ostatnia edycja:
 • Boje się życia
  Gość
  Treść zablokowana przez moderatora
 • Reklama
 • Boje się życia
  Gość
  Treść zablokowana przez moderatora
 • Boje się życia
  Gość

  wykonaj miła forumowiczko podstawowe badania krwi aby wykluczyć możliwości ukrytych chorób, takich jak niedocukrzyca,nadcukrzyca, nowotwór krwi i inne rodzaje, gdyż to co z tobą się dzieje jest może wtórnym objawem większej znanej choroby .

 • Boje się życia
  Gość 2016-09-19 15:40:45
  wykonaj miła forumowiczko podstawowe badania krwi aby wykluczyć możliwości ukrytych chorób, takich jak niedocukrzyca,nadcukrzyca, nowotwór krwi i inne rodzaje, gdyż to co z tobą się dzieje jest może wtórnym objawem większej znanej choroby .  Miałam robione badanie krwi i wyniki było dobre, tylko poziom żelaza miałam bardzo niski.
 • Boje się życia
  Gość
  Treść zablokowana przez moderatora
 • Boje się życia
  Gość

  a co z d3 i magnezem? to tez wplywa na samopoczucie..

  jesli chodzi o lenk przed zyciem to wiele osob go ma.. bardzo trudno go calkowicie wyeliminowac ale mozna go pewnymi metodami zredukowac..
  1. dieta - dobrze w niej brac complex B lub potrawy z tymi witaminami, magnez (mozna kupic sole magnezowe i moczy nogi wieczorem), siemie lniane ktore kazdego dnia mielimy (tylko wtedy sa wszystkie skladniki odzywiajace nasz system nerwowy).. oraz woda z cytryna (wit C) ktora pomaga w przysfojeniu witamin w organizmie.. ja biore jeszcze k2 z d3 bo wiem ze mam niedobor;
  2. ruch/praca - wysilek fizyczny usuwa toxyczny lenk z organizmu
  3. rozpraszanie mysli - przez sluchanie czegos pozytywnego tzn tresci jakiegos psychologa czy filmu, czy muzyki.. ja slucham roznych kazan ktore wysyla mi moj kuzyn.. Pawlukiewicza czy Szutaka..
  4. nie dowierzac swoim mysla negatywnym i uczucia.. jesli cos negatywnego powstaje w twej glowie.. nie zajmuj sie tym... ale powiedz sobie cos przeciwnego temu.. to jest tak zwane atakowanie wroga wewnetrznego ktory te lenki caly czas utrzymuje przy zyciu..

Reklama
Zobacz inne dyskusje