Zaloguj
Reklama

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: CHCIAŁBYM ZACHOROWAĆ NA RAKA (37)

• CHCIAŁBYM ZACHOROWAĆ NA RAKA
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora

mówisz tak bo nie wiesz chyba co to znaczy. Ja tez kiedyś myślałam ze to takie łatwe i proste, nigdy nie zachorowałam, ale raz miałam podejrzenie i stanęłam na krawędzi życia. Wierz mi, nie chciałbyś tego przeżywać.

Ostatnia edycja:
    Gość

01-05-2008 o 10:05, gość :

To piękna choroba, naprawdę, aż mi się łezka w oku zakręciła

To jest okropna choroba, zazwyczaj tragiczna w swym przebiegu !!!( nawet jeśli osoba przeżyje, to żyje w ciągłym strachu, że może......)

Jest to potworne cierpienie dla chorgo jak i dla całej jego rodziny.

Widać osoba to pisząca jest kimś kto sobie siedzi w fotelu i nigdy nie widział/-a ludzkiego cierpienia i sam nigdy poważnie na nic nie chorował!!!!!!!!!!!!

Wstydż sie pisać takie idiotyzmy!!!!!!!!!!!, bo tym samym obrażasz inne ciężko chore osoby!!!!!!!!!!!!!

Ostatnia edycja:
  • Reklama
    Gość

Do debilnego autora wątku :

poczytaj inne forum na tematy onkologiczne, lub wybierz sie na taki oddział gdzie leżą tacy chorzy i przekonasz się jak w rzeczywistości wygląda taka choroba.

Popatrz sobie na chorych po stomii, po przebytej chemioterapii, po przebytych białaczkach, zobacz małe dzieci cierpiące na choroby nowotworowe......

i nie pisz takich bzdur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, lub zachowaj te informacje do własnej wiadomości.!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnia edycja:
    Gość

01-05-2008 o 10:26, gość :

Do debilnego autora wątku :

poczytaj inne forum na tematy onkologiczne, lub wybierz sie na taki oddział gdzie leżą tacy chorzy i przekonasz się jak w rzeczywistości wygląda taka choroba.

Popatrz sobie na chorych po stomii, po przebytej chemioterapii, po przebytych białaczkach, zobacz małe dzieci cierpiące na choroby nowotworowe......

i nie pisz takich bzdur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, lub zachowaj te informacje do własnej wiadomości.!!!!!!!!!!!!!!

Dlatego właśnie jestem za eutanazją. Po co się męczyć? Dla kogo i po co? Dla idei?
    Ostatnia edycja:
    Gość

a czy myślisz, że Ci wszycy chorzy chcieliby tej eutanazji dla siebie? no raczej nie.....

Każdy jest mądry dopóki nie zachoruje, a jeśli już to nastąpi to prosi o RATUNEEEEEEEEK !!!!

Ale jeśli ktoś sam chcaiłby zakończyć swe życie to uważam, że powinien móc o tym decydować.

Ostatnia edycja:
    Gość

Wiesz co, zakładasz coraz to "lepsze" wątki - to kiepski sposób zwracania uwagi na siebie. Zajmij się czymś rozwojowym

Ostatnia edycja:
    Gość

01-05-2008 o 12:08, gość :

Wiesz co, zakładasz coraz to "lepsze" wątki - to kiepski sposób zwracania uwagi na siebie. Zajmij się czymś rozwojowym

To przedstaw mi propozycje...
    Ostatnia edycja:
    Gość

Pewnie chodziło mu/ jej o to, żebyś pisał coś bardziej wartościowego, lub też zajął się w życiu czymś pożytecznym. Trzeba pomyśleć, a samemu dojdzie się do wniosku co nazywamy czynnikami rozwojowymi.

Ostatnia edycja:
    Gość

01-05-2008 o 13:24, gość :

01-05-2008 o 12:08, gość :

To przedstaw mi propozycje...

Jesteś dzieckiem? Czy też nikt ci nie wpoił co to są wartości i zajęcia rozwojowe? Pomyśl co może wpływać rozwojowo na postawę i myślenie człowieka. Co moze powodować, ze osiągniesz swoj wewnętrzny spokój, bez prowokowania i wykrzykiwania "zauważcie mnie"?

Ostatnia edycja:
Zobacz inne dyskusje