Zaloguj
Reklama

Forum: Nerwica, fobia i inne zaburzenia lękowe

Temat: Chroniczne zmęczenie, brak motywacji, duszności, dziwne bóle głowy przez szkołę? (6)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:

odpowiedz nowy wątek
ulubione
  • Chroniczne zmęczenie, brak motywacji, duszności, dziwne bóle głowy przez szkołę?
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Chroniczne zmęczenie, brak motywacji, duszności, dziwne bóle głowy przez szkołę?

Do lekarza idź, tutaj nikt nim nie jest niestety.

Wherever it's going, I'm gonna chase it...

Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

Witaj, na początek powinnaś wykluczyć chorobę fizyczną czyli wizyta u neurologa, warto też zrobić badanie tarczycy i szczegółowe badanie krwi i moczu. Jeśli wszystko będzie ok. to pozostaje psycholog, psychiatra, bo mogą to być zaburzenia na tle nerwicy. Nie zwlekaj, idż do lekarza.

Lęku...odwal się ode mnie. Jola.

Gość
    kika6 2016-05-12 10:33:44
    Witaj, na początek powinnaś wykluczyć chorobę fizyczną czyli wizyta u neurologa, warto też zrobić badanie tarczycy i szczegółowe badanie krwi i moczu. Jeśli wszystko będzie ok. to pozostaje psycholog, psychiatra, bo mogą to być zaburzenia na tle nerwicy. Nie zwlekaj, idż do lekarza.

Miałam kompleksowe badania,konsultację neurologiczną, nawet okulistyczną i wszystko ok.
    Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

To w tym przynajmniej dobrze. Więc co? Chyba już tylko psychiatra, psycholog.

Lęku...odwal się ode mnie. Jola.

gościu, ja nie jestem lekarzem, ale wygląda mi to na przewlekły stres idący w nerwicę z powodu sytuacji w szkole... gnębienie odbija się na psychice, nawet gdy to wypierasz, ciało nie da się oszukać... ja z powodu gnębienia w podstawówce (tej 8 klasowej) odnoszę wrażenie że do dziś odczuwam skutki... zaniżona samoocena, każdy mi wchodzi na głowę, często jestem napięta i usztywniona...

myślę, że trzeba by zadziałać na tym polu, a najlepsze wyjście da radykalny krok, czyli zmiana szkoły... nie ma co się dłużej męczyć, tym bardziej warto abyś maturę i egzaminy zawodowe zdawała w miarę normalnej atmosferze... lepiej dalej, z internatem, ale w spokoju... co do psychiatry to masz już 18 lat więc nie potrzebujesz towarzystwa rodziców... nie wiem, jaki masz z nimi kontakt, ale może warto by z nimi obgadać sytuację?

Zobacz inne dyskusje