Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Depresja

(4)

Czym jest i jak sobie z nią radzić? Jak rozpoznać czy to depresja? Nie bój się pytać.

Temat: COAXIL+TRITTICO CR (4)

• COAXIL+TRITTICO CR
    14-02-2012 19:21:55

Od 30 lat a mam 58 jestem na przeroznych lekach uspokajających,antydepresantów.Z przerwami brałam te leki.Ok. 10 lat leczono mnie na depresje okazalo się,że to była nadczynnośc tarczycy.Po podleczeniu jej czułam się wyśmienicie.Póżniej dalej wahania nastrojow i dalej leki.Obecnie biorę Coaxil 3x dziennie oraz 2/3 Tabl. na 2 godz.przed snem TRITTICO CR Po 2-ch tyg.poczułam się lepiej,niestety teraz jest coraz gorzej bol mięśni a może to drżenie, niepokój .Na twarzy wyskakują mi jakieś krosty czy to od tego leku już sama nie wiem.Proszę czy ktoś brał te leki Coaxil + TRITTICO CR razem niech odpisze mi. I dlaczego było lepiej a teraz jest gorzej a biore od 7-go stycznia br.Dziekuję i pozdrawiam Anna

• COAXIL+TRITTICO CR
    14-02-2012 19:36:18

Może odstaw leki jak nie ma poprawy i zobaczysz, ewentualnie kup sobie magnez jak masz problemy z mięśniami i naucz się relaksacji i rozluźniania mięśni, pewnie jesteś cała spięta i zestresowana, a od tego i bez leków wychodzą wypryski skórne, usiądź po turecku, zrób kilka swobodnych wdechów z pełnym wydechem przez luźno przykniete usta, postaraj się rozluźnic wszystkie spięte partie ciała i wszystko powinno sie unormować.

• COAXIL+TRITTICO CR
    01-05-2014 20:29:17

Jakby to było takie proste to by nie było chorych i gabinetów psychiatrycznych. Przestń pier........ć. dziewczyna szuka porady fachowej a nie siądź poddychaj i pppp.

• Reklama
  • COAXIL+TRITTICO CR
    01-05-2014 20:30:31

Ja też siadałem spacerowałem oddychałem i hu.......a to dało musiałem wziąść leki. narra

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Życie mnie nie oszczędza Witam wszystkich ludzi o dobrym sercu,od razu mówie że słaby ze mnie pisarz...
  • :( Od poniedziałku jestem na lekach antydepresyjnych. Mam 31 lat mieszkam sama. Najgorsze...
  • Jak powiedzieć bliskim o tym że chce się zabić? Chce ich uświadomić.
  • kosa17
    nie wiem co robić Nie wiem jak mam opisać co czuje. Nie wiem po co w ogóle tu jestem, chyba...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0069129_kobieta_marynarka_smutek_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesNieobecnośc w pracy z pwodu depresji
    Według nowego badania Europejskiego Stowarzyszenia na Rzecz Walki...
    Twoja sugestia