Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Depresja

(3)

Czym jest i jak sobie z nią radzić? Jak rozpoznać czy to depresja? Nie bój się pytać.

Temat: COAXIL+TRITTICO CR (4)

• 14-02-2012 19:21:55

Od 30 lat a mam 58 jestem na przeroznych lekach uspokajających,antydepresantów.Z przerwami brałam te leki.Ok. 10 lat leczono mnie na depresje okazalo się,że to była nadczynnośc tarczycy.Po podleczeniu jej czułam się wyśmienicie.Póżniej dalej wahania nastrojow i dalej leki.Obecnie biorę Coaxil 3x dziennie oraz 2/3 Tabl. na 2 godz.przed snem TRITTICO CR Po 2-ch tyg.poczułam się lepiej,niestety teraz jest coraz gorzej bol mięśni a może to drżenie, niepokój .Na twarzy wyskakują mi jakieś krosty czy to od tego leku już sama nie wiem.Proszę czy ktoś brał te leki Coaxil + TRITTICO CR razem niech odpisze mi. I dlaczego było lepiej a teraz jest gorzej a biore od 7-go stycznia br.Dziekuję i pozdrawiam Anna

• 14-02-2012 19:36:18

Może odstaw leki jak nie ma poprawy i zobaczysz, ewentualnie kup sobie magnez jak masz problemy z mięśniami i naucz się relaksacji i rozluźniania mięśni, pewnie jesteś cała spięta i zestresowana, a od tego i bez leków wychodzą wypryski skórne, usiądź po turecku, zrób kilka swobodnych wdechów z pełnym wydechem przez luźno przykniete usta, postaraj się rozluźnic wszystkie spięte partie ciała i wszystko powinno sie unormować.

• 01-05-2014 20:29:17

Jakby to było takie proste to by nie było chorych i gabinetów psychiatrycznych. Przestń pier........ć. dziewczyna szuka porady fachowej a nie siądź poddychaj i pppp.

• 01-05-2014 20:30:31

Ja też siadałem spacerowałem oddychałem i hu.......a to dało musiałem wziąść leki. narra

Zobacz inne dyskusje

• teo
    Hejka ludziska, korzystając z sytuacji że mam dziś dobry humor co ostatnio zdarza...
  • MARIA777
    witam, ostatnio poznalam na wycieczce Pania Terese, mowila mi ze nalezy do pogotowie...
  • arthur35
    witam serdecznie i prosze o jakąś porade.powiem to tak,mam juz dość...
  • Od dłuższego czasu mam depresje, ostatnio nie mogę już wytrzymać. To...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/571043_kobieta_depresja_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesSamobójstwo plagą naszych czasów
    Co skłania ludzi do samobójstwa?Powodów...
    Twoja sugestia