Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Psychoterapia

(4)

Psychologia i psychoterapia, grupa dla osób zainteresowanych problematyką psychiki człowieka.

Temat: Darmowe porady online (4)

• 23-02-2012 15:29:22
    Treść zablokowana przez moderatora
  • 09-02-2013 20:44:33

Witam wszystkich. Mam problem z siostrą i nie wiem jak jej pomóc, a bardzo ją kocham i mówimy sobie wszystko pomimo,że jest ode mnie o trzy lata młodsza. Sprawa wygląda tak . Ona ma 16 lat w tym roku. Rok temu urodziła dziecko. W pierwszej chwili byliśmy w szok, ale dziewczyna bardzo dojrzała . Stała się odpowiedzialna i jej tok myślenia zmienił się zupełnie. Czasami jest poważniejsza niż ja pomimo,że jest młodsza. Pół roku temu zaczęła się spotykać z dużo starszym facetem . Z początku jej to zupełnie odradzałam, ale poznałam tego mężczyznę i muszę przyznać, że jest bardzo w porządku. Nie są oficjalnie razem. Staram się jej pomagać i ukrywam ją przed mamą. Ale ten mężczyzna chciałby się ujawnić żeby ich spotkania wyglądały normalniej. Ona płacze po kątach, a to jest bardzo dziwne, ponieważ stała się bardzo silna. Nie zaniedbuje szkoły i opiekuje się dzieckiem. Nie wie czy robi dobrze. Proszę o pomoc .

• 09-02-2013 20:55:32
    Treść zablokowana przez moderatora
  • 26-05-2014 22:34:44

boli mnie jajnik i podbrzusze...na piersiach widac mi taka zyłke...rano czuje czasem mdlosci... podczas stosunków od polowy miesiaczki do 3 dnia plodnego chlopak we mnie sie spuscil, mam wiecej krostek na buzi, czuje zmeczenie ale nie moge spac, raz mam apetyt ze jej caly czas a czasem ze moge nie jesc wcale,pale papierosy i raz nie przeszkadza mi dym a raz przeszkadza, 3 lata palilam mentole i nagle mnie od nich odrzucilo, wielka jest szansa ze to ciąza?

Zobacz inne dyskusje

• Dazy12
    Witam,nawet nie wiem od czego zacząć. Nasz związek trwa już 3 lata i jest...
  • Malhumor
    Witam. Więc jak w temacie moim problemem ( a może raczej naszym) jest matka mojego...
  • esskaa
    Nie musicie zwracać uwagi na ten wpis, nie musicie nawet go czytać. Po prostu...
  • natasia118
    Witaj! Mam na imię Natalia i jestem studentką pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0007953_kobieta_zegarek_stetoskop_pacjenci_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesZaburzenia adaptacyjne - czy jestem...
    Zaburzenia adaptacyjne to subiektywny stan zaburzeń emocjonalnych...
    Twoja sugestia