Zaloguj
Reklama

Forum: Depresja

Temat: Depresja - czym jest ta choroba? (38)

• Depresja - czym jest ta choroba?
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość
    Gość
  • Reklama
    Gość
    Gość
    Gość

na depresje stosuje sie antydepresanty a nie lampy.Mam przepisane przez psychiatre Trittico,bardzo mi pomoglo,poczatkowo bralam przez rok czasu 300 mg teraz biore 100 mg i 75 mg serototniny

Gość

Ja nie wiedziałem przez miesiąc co się dzieje. choć myślę że to się zaczęło dużo wcześniej. Bylem zawsze zmęczony po nocach spać nie umiałem wcześniej zawsze już o 9 spałem, cieżko mi było załatwić niektóre sprawy. I płacz. Na końcu pojawiły się myśli smobujcze. Od dwóch tygodni biorę leki i jest lepiej wkoncu się wysypiam. Mam tak dwa razy do roku. Choć jeszcze się nie czuje dobrze zwłaszcza rano. Ale i tak jestem zadowolony bo śpię i potrafię wypocząć.

Gość
    Gość
    Gość

Hmm zaczne od początku, nie bylem typem kolesia który uważa się za kogos kto może podbic swiat, za kogos pewnego siebie. Miałem rozne problemy, jak każdy, wiadomo.. jednak od pewnego czasu zaczelo mi to przeszkadzać, widziałem ludzi, powiem w prost, którzy byli gorsi ode mnie, jednak nie brakowało im pewności siebie.. Pomyslalem ze czas się wziąć w garść i ogarnąć swoje zycie. Przegladajac strony typu „jak poradzić sobie z depresja” Gdzies przeczytałem ze feromony sprawiają, ze człowiek czuje się lepiej, pewniej. Szczerze pomyslalem cos typu „hahahaha” proste.. Poczytalem więcej na temat feromonów i pomyslalem a sprobuje – co mi szkodzi.. Kupilem je i powiem tylko ze się zaskoczyłem, zaskoczyłem się pozytywnie.. Poradzilem sobie z moja „depresja” z moim gorszym ja, dlaczego ? dlatego, ze pokazaly mi zainteresowanie moja osoba ze strony fajnych lasek – umowmy się, każdy lubi się podobać, każdy lubi czuć zainteresowanie swoja osoba. Trzeba tez dużo pracy nad sobą, ale pośrednio, to feromony pozwalają czuc mi się pewnie. Nawet w pracy zauwazylem ze znajomi traktują mnie inaczej, lepiej. Od dawna już nie czuje się tak jak wtedy – niepotrzebny. To przez nie nauczyłem się siebie, taka moja historia. Czuje, ze teraz gdybym przestal je stosować pewnie dalbym rade, jednak z nimi czuje coś więcej, czuje się jak zdobywca hehe ;] polecam stestowac wszystkim niedowiarkom. Jakby kogos interesowało jakich używam to są to Feromony Love & Desire w niebieskiej buteleczce. Kupuje je na stronie feromarket, nie polecam jednak tych z allegro, bo niektóre sklepy robia ludzi w wala, a tak to przynajmniej jest pewność. Jakby ktoś chciał te co ja mam to daje link : www.feromarket.pl/aff/aff/desire-dla-niego.php nigdy nie miałem z tym sklepem problemów. Serdecznie polecam Ewa Wachowicz hehe.

Zobacz inne dyskusje