Zaloguj
Reklama

Forum: Schizofrenia

Temat: Diagnoza z powodu postu (6)

• Diagnoza z powodu postu
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość
    Gość 2016-01-21 21:51:32
    Cześć! Zostałam zdiagnozowana jako paranoidalna schizofreniczka, ponieważ moi rodzice wezwali lekarkę podczas mojego postu. Zmusili mnie do rozmowy z lekarką, zamykając dom i grożąc wezwaniem karetki. Czy jest coś, co mogę zrobić, by to odkręcić? Nie chcę, żeby rodzice mieli nade mną władzę. Diagnoza lekarska jest wzięta z sufitu. Poza tym gdzie moje prawo do praktyk zgodnych z moją wiarą?
    Gość

Co o tym myślicie? Chcę poznać opinie

• Reklama
    Gość
    Gość 2016-01-21 21:51:32
    Cześć! Zostałam zdiagnozowana jako paranoidalna schizofreniczka, ponieważ moi rodzice wezwali lekarkę podczas mojego postu. Zmusili mnie do rozmowy z lekarką, zamykając dom i grożąc wezwaniem karetki. Czy nie mam prawa do praktyk zgodnych z moją wiarą?
    Gość

Czesc jak dlugo poscilas?, czy czesto ?, ja tez jestem katoliczka poszcze jak inni, 40 dni przed Wielkanoca, tzn wszystkie piatki bezmiesne, scisly post tylko kilka dni w roku.
    Jesli u Ciebie trwa taki post kilka dni to lekarka wziela to za glodowke, i przypisala Tobie schizofrenie, ze zbyt wielka wage przywiazujesz do umartwien i glodowek niz wymagalaby tego religia.
    Nie wiem jak Ty podejdziesz do tej diagnozy, ja taka zlekcewazylabym, bo jesli nie umartwiasz sie jak zakonnica, nie stosujesz scislych diet wyniszczajacych to jestes normalna dziewczyna i nie rob sobie dodatkowego stresu durna diagnoza. Psychiatrzy to najwieksi psychopaci .

Oj nie powiedziala bym ze psyachiatra to najwiekszy pschopata. Tak jak w kazdej dziedzinie jeden zaszkodzi a drugi pomoze. Tak samo jest w przypadku psychiatrów njednego wyleczy z depresji a drugi bedzie do konca zycia na psychotropach.
    Nie ma co brac do glowy tego co powiedzial Ci lekarz jesli Ty czujesz sie dobrzea jesli poczujesz ze cos jest tak po prostu idz do innego lekarza i zobaczysz jaka postawi diagnoze

Zobacz inne dyskusje