Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Temat: Dlaczego? (2)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniżyszch opcji:

odpowiedz nowy wątek
obserwuj schowek
  • 25-11-2007 19:35:00

Dlaczego moje zycie wywrocilo sie do gory nogami.Z matka nie rozmawiam,ze znajomymi przestalam sie kontaktowac.Probowalam sie zabic,ale oczywiscie mi sie nieudalo.Dlaczego niechce mi sie nic.Poprostu nic.Czy ja jestem faktycznie nikim,zerem.Przeciez kiedys bylo inaczej.Oczywiscie chodze do psychiatry,ale co ztego.To nic niedaje.Mam swojego psychologa,ale niepotrafie zta osoba juz normalnie rozmawiac.Boje sie ze wogule wszyscy chca mnie skrzywdzic.Niewiem dlaczego tak uwazam.Biore leki[seronil,lorafen,pernazinum]a i tak czuje sie zle.A biore je juz ponad miesiac.Przestalam chodzic do pracy,niechce mi sie nic.A mialam kiedys tyle planow.Pottych wszystkich przezyciach,niemam sli na zycie.Poprostu niechce mi sie zyc.Od jutra chce z wszystkiego zrezygnowac.Z psychiatry,psychologa,bo niewidze zadnego juz sensu wtym wszystkimMoze mi sie uda samej z tego wszystkiego wyjsc?Sama niewiem.

Ostatnia edycja: 25-11-2007 19:35:00
  • 25-11-2007 19:53:00

kobieto jezeli dobrze cie kojarze nie jestes nowa na tym forum i nie tak dawno radzilismy ci dobrze, wtedy bodajze nie bralas zadnych lekow jezeli to jestes ty tak wiec ewentualnie nie klam ze bierzesz je miesiac

Ostatnia edycja: 25-11-2007 19:53:00
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• kafarek94
    Witam, mam 21 lat i na imię Paweł, odkąd pamiętam cierpię na...
  • Alixen
    Wątek: Psychiatryk
    Byliście już kiedyś w szpitalu psychiateycznym? Ja byłam : w...
  • paulaa6
    Wątek: Witam! :)
    Cześć jestem uczennicą 2 klasy gimnazjum już od 11 miesięcy...
    Forum: NFZ
  • natasia118
    Witaj! Mam na imię Natalia i jestem studentką pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0007953_kobieta_zegarek_stetoskop_pacjenci_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesZaburzenia adaptacyjne - czy jestem...
    Zaburzenia adaptacyjne to subiektywny stan zaburzeń emocjonalnych...
    Twoja sugestia