Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Temat: Dlaczego? (2)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniżyszch opcji:

odpowiedz nowy wątek
obserwuj schowek
  • 25-11-2007 19:35:00

Dlaczego moje zycie wywrocilo sie do gory nogami.Z matka nie rozmawiam,ze znajomymi przestalam sie kontaktowac.Probowalam sie zabic,ale oczywiscie mi sie nieudalo.Dlaczego niechce mi sie nic.Poprostu nic.Czy ja jestem faktycznie nikim,zerem.Przeciez kiedys bylo inaczej.Oczywiscie chodze do psychiatry,ale co ztego.To nic niedaje.Mam swojego psychologa,ale niepotrafie zta osoba juz normalnie rozmawiac.Boje sie ze wogule wszyscy chca mnie skrzywdzic.Niewiem dlaczego tak uwazam.Biore leki[seronil,lorafen,pernazinum]a i tak czuje sie zle.A biore je juz ponad miesiac.Przestalam chodzic do pracy,niechce mi sie nic.A mialam kiedys tyle planow.Pottych wszystkich przezyciach,niemam sli na zycie.Poprostu niechce mi sie zyc.Od jutra chce z wszystkiego zrezygnowac.Z psychiatry,psychologa,bo niewidze zadnego juz sensu wtym wszystkimMoze mi sie uda samej z tego wszystkiego wyjsc?Sama niewiem.

Ostatnia edycja: 25-11-2007 19:35:00
  • Reklama

• 25-11-2007 19:53:00

kobieto jezeli dobrze cie kojarze nie jestes nowa na tym forum i nie tak dawno radzilismy ci dobrze, wtedy bodajze nie bralas zadnych lekow jezeli to jestes ty tak wiec ewentualnie nie klam ze bierzesz je miesiac

Ostatnia edycja: 25-11-2007 19:53:00
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• raf32
    PLEASE...
  • krzysztof1973
    Na wstepie przepraszam za brak polskich znakow ale mam pozyczonego kompa z niemiecka...
  • DominikD22
    Mam 25 lat, Jestem z związku z dziewczyna i mamy 1,5 rocznego synka. Od urodzenia synka...
  • kasia135
    Wątek: Przyjaciel
    Cześć wszystkim, nie wiedziałam gdzie dokładnie umieścić ten post,...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/MYA18423_kobieta_smutek_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesODZYSKAJ ŻYCIE PO TRAUMIE Przedłużona...
    Autorki w przystępny sposób wyjaśniają, czym jest...
    Twoja sugestia