Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Depresja

(4)

Czym jest i jak sobie z nią radzić? Jak rozpoznać czy to depresja? Nie bój się pytać.

Temat: jestem nowa (307)

ulubione
  • jestem nowa
    Liderka opinii
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    Gość 2015-10-11 17:18:39
    Chcę tylko oznajmić oficjalnie administratorom, aby NIE zamykali tego wątku ponieważ jest on tej dziewczyny i jak zostanie zamknięty to się załamie. Dziękuję
    @@@@@@@@@@@@@@@ KASIA JUŻ NAPISAŁA Z 3 X DO met......żeby zamknęli i zamkną poczekajcie...ZGŁOSZONE.....
    Ostatnia edycja:
  • jestem nowa

Lepiej żeby nie został zamknięty, bo to grozi poważnymi konsekfencjami, czynami. Lepiej nie zamykać. Pozdrawiam serdecznie.

• jestem nowa
    Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.

Wątki są po to, aby w nich pisać NA TEMAT. Tutaj tego nie ma, więc podejrzewam, że w krótkim czasie zostanie on zamknięty. Jest to zresztą prośba autorki wątku, więc co tu więcej dyskutować i straszyć bezpodstawnie jakimiś konsekwencjami.

Oj, przepraszam - piszę nie na temat...

Niechaj Kot będzie z Wami

• jestem nowa

Furry nie pisz głupot. Przecież tu nie ma określonego konkretnego tematu, jestem nowa. Poprostu. Więc nic już nie próbujcie udowadniać i wmawiać ludziom że autorka gdzieś prosiła, jest to nieprawda i jakieś insynuacje. A konsekfencje i czyny to prawda. Także lepiej nie zamykać. I tutaj się dyskusja będzie toczyć na poziomie. Pozdrawiam serdecznie.

• jestem nowa
    Komentatorka

Kasia - autorka - określiła temat wątku. Chciała pogadać. Pogadać - ok... Ale na pewno nie chciała być zwyzywana, inni też nie chcieli. Właśnie ta cała kilkustronicowa kłótnia to jest odbieganie od tematu wątku, który miał być całkiem przyjazny. A jednocześnie jest to naruszanie regulaminu, więc tutaj powinny być zablokowane przynajmniej niektóre posty, jeżeli już tak bardzo nie chcesz zamykania wątku. Mam wkleić punkt regulaminu, który został naruszony niejednokrotnie? Mogę, jeśli poprosisz.

Jak chcesz - załóż swój wątek i gadaj sobie z kim tylko chcesz na swoim poziomie - jakikolwiek by on nie był, nie wnikam czy on będzie niski czy wysoki.

Natomiast innych użytkowników proszę o zachowanie spokoju i jeżeli pisaliście już zdania typu "idę stąd, żegnam", "koniec rozmowy" to trzymajcie się tego, co piszecie i odchodźcie/kończcie rozmowę. Bądźmy słowni... Chyba macie inne rzeczy do roboty, dużo bardziej pożyteczne od pisania tutaj w tym wątku i wiecznego kłócenia się? Myślę, że tak.

Tyle ode mnie, dziękuję.

Niechaj Kot będzie z Wami

• Reklama
  • jestem nowa
    Treść zablokowana przez moderatora
  • jestem nowa
    Forumowicz

Szanowni Państwo,

Zamykamy wątek, gdyż większość ostatnich wpisów niestety nie wnosi nic merytorycznego. Na forum najważniejsze jest wsparcie a także wspólna rozmowa. Niestety w tym wątku dużo wpisów jest blokowanych, nagminnie są dodawane treści niezgodne z regulaminem.
    Prosimy o przemyślenia i nie dodawanie w przyszłości wpisów które obrażają forumowiczów.

Kontakt Medforum

Zobacz inne dyskusje