Zaloguj
Reklama

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: jutro zamiezam kolejny raz popelnic samobujsto,tym razem mnie nie uratują (3)

• jutro zamiezam kolejny raz popelnic samobujsto,tym razem mnie nie uratują
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora

Ja chcialam popełnić samobójstwo 2 razy...wszyscy mi mówili nie łam sie bedzie dobrze, życie takie jest trrzeba byc wilkiem każdego dnia...ale ja mialam dosc, ciagle udawanie usmiechnietej dziewczyny i mowienia ze wszystko jest w porzadku...mialam w sobie tyle zlosci i empatii do ludzi, do sztucznego swiata ktorym zadzi kasa, rozpad rodziny i utrataa najblizszych uswiadomila mnie w przekonaniu ze nie warto sie meczyc i trzeba odejsc do kraju spokojnego i bez zadnych stresow, pychy zaklamania gdzie moge byc soba i nikt na mnie dziwnie nie spojrzy...ale dwukrotnie mi sie nie udalo...po pierwszym razie byłam wsciekla ale skrupulatnie sie przygotowywalam do nastepnego...ale za drugim razem kiedy juz prawie mi sie udalo przeszla mnie mysl,ze jkestem egoistka, ze patrze tylko na siebie, ze ci ktorzy mi jeszcze zostali beda bardzo cierpiec i mozliwe ze beda sie obwiniac. Nie moglam im tego zrobic teraz zyje z dnia na dzien i czesciej przebywam z najblizszymi ktorzy sa kolo mnie...nie rozmyslam co bedzie ani co bylo staram sie zyc w spokoju i lac na wszystko i robic tylko to co jest dla mnie dobre...Samobójstwo nie jest wyjsciem Pawle, narobisz tylko klopotu innym a nie wiadomo co Cie czeka po 2 stronie...wieczne potepienie i pioczucie winy i tesknota za zyciem!!!!!! przemysl sobie to i nie badz egoista!! Ola

Gość

dzieki za cieple slowa,mam 30l Olu i uwierz przeszedlem tyle co nie jeden czlowiek przez cale zycie,miałem ojca pijaka który regularnie znecal się nad zemną byłem wtedy w podstawce trwalo dobrych lat mialam 13lat jak probowłem się zabić,bo juz nie wytrzymywałem tego gnojenia mnie przez zycie .
    i ta zła pasa niestety trwa do dziś same problemy nic wiecej Rozwód choroba córki cieszko regularny brak pracy moja chorba takich przykladów mogę nadc munustwo .ostania proba byla rok temu w szpitalu w Szczecinku { odział psychiatryczny }. i ktoś mnie przyważył ze dziwnie się zachowuje ale wzieli mnie na pukanie żądka i po wszystkim pozbyli się mnie.
    jak itruza to byla juz czwarta próba bylo zero zaitersowani z ich strony Paweł{pawello1107

• Reklama
Zobacz inne dyskusje