Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Psychoterapia

(4)

Psychologia i psychoterapia, grupa dla osób zainteresowanych problematyką psychiki człowieka.

Temat: Konsekwencje molestowania seksualnego dziecka w życiu dorosłym (173)

• środa 17:47:50

Dokladnie tak samo sie czuje, molestowal mnie kuzyn o 8 lat starszy . Pierwszy raz o tym mowie .. a raczej pisze . Mam klopty z zaufaniem mezczyznie . zdradzam i mam obsesje na puncie sexu .

• sobota 11:28:46

Choć nie mam żony i wogóle nawet dziewczyny tez mam na punkcie seksu obsesje,ktorej się potem wstydze mocno wstydze.Ale zycie mam do kitu dlaczego akurat mnie to spotkało i przyznam się szczerze że jestem zwyczajnie słaby psychicznie i nie chcę skrzywdzić nikogo nawet jak mi ktoś szkodzi i otwarcie się śmieje.

• wczoraj 22:53:24

Qitam wszystkich,
    Jak większość tutaj tez byłem mmol datowany w dzieciństwie przez starszego kolegę miałem może 8-10 lat teraz dokładnie Noe powiem przez to wszystko zacząłem mieć skłonności homoseksualne jeszcze do 16 roku życia było w miarę ok później po stracie najbliższej mi osoby problem powrócił i to masalrycznie ... Przez długi czas myślałem ze taki już się urodziłem ale to nie tak to jest konsekwencją tego co mnie spotkało w dzieciństwie plus trauma po śmierci bliskiej mi osoby ... Brat który tez tego doświadczył nawet nie umie ze mną o tym porozmawiać nie ma takiego problemu jak ja jemu się udało mnie nie, podejmował em próby rozmowy lecz bez skutku. Chce to zmienić znaleźć w końcu ddziewczynę (w moim wieku 22lat to juz raczej kobietę) założyć normalna rodzinę ale nie potrafie . dziś Podhalem decyzje, znalazłem poradnie psychologiczna w swoim mieście z umowa z NFZ jutro tam IDE umawiam wizytę zgłoszenia się na terapie a tamtego podaje do sadu wiem ze Noe zwróci mi to tego co straciłem ale może pomoże zamknąć ten rozdział w moim życiu wiem tez ze to Noe potrwa chwile niech to będzie rok czy 2 nawet dłużej. Co dziwne Noe mam ciężkiego załamania nerwowego choć boje się ze mam lekka schizofremie przez to a raczej na pewno choć jest to jeszcze do przeżycia ... Problem z którym nic Noe robimy czy odkladamy zapominamy Noe znika trzeba dac sobie pomoc i ja ta szanse chce dac sobie proszę wszystkich którzy tez tego doświadczyli o trzymanie za mnie kciukow jak i ja trzymaj za was kciuki aby inwam w końcu udało się z tym problemem i konsekwencjami uporać

Zobacz inne dyskusje

• Natalia.
    Cześć. Może najpierw się przedstawię, mam nadzieję, że...
  • olcia1977
    witam, moje problemy zaczęły sie po 30. ŻLE SIĘ CZUŁAM, BRAKOWAŁO...
  • victoriya
    Cześć, mam pewien problem. Jestem w związku ze swoim chłopakiem już...
  • paolajjna
    Witam, założyłam dziś konto na tym portalu ponieważ od jakiegoś...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/12070014_kobiety_plaza_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesPRZEDŁUŻONA EKSPOZYCJA W TERAPII PTSD...
    Doskonały przewodnik dla klinicystów pracujących z osobami...
    Twoja sugestia