Zaloguj
Reklama

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: koszt egzorcyzmu swieckiego (6)

• koszt egzorcyzmu swieckiego
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora

nie bardzo rozumiem.... czyli ze osoba ktora nie jest zwiazana z duchowienstwem odprawia egzorcyzmy. tak? a skad wiadomo ze sie na tym zna? i naprawde ludzie placa za to takie pieniadze?

Gość

tak, placa... to wyglada jak czary... trzeba pokupowac sobie rozne rekwizyty i je poswiecic w kosciele. potem przekazac osobie, ktora odprawia egzorcyzmy i zaplacic jej pieniadze. ta "czaruje " przez cala noc by wypedzic zlego ducha... sa opinie, ze tego typu "czary" moga zrobic wiecej szkody niz pozytku...( a ludzie pograzeni w depresji, ktora kojarza z opetaniem uwazaja, ze nie maja nic do stracenia poza pieniedzmi gdy nawet psychiatra nie jest w stanie pomoc, i korzystaja z takich uslug ...(

• Reklama
    Gość

sa opinie, ze tego typu czary moga przyniesc wiecej szkody, niz pozytku

Poprzedniczko, wyjasnij na czym polegaja szkody,jesli chodzi o lzejszy portfel to jest oczywiste, o jakich innych szkodach piszesz?

Gość

mysle o tym, ze takie "czary " moga obrocic sie przeciwko osobie "oczyszczanej" ze zlych mocy... bdedac pierwszy raz u takiej swieckiej egzorcystki zaplacilem 600 zl ale nie dopelnilem wszystkich warunkow, ktore mialem spelnic po egzorcyzmach w ciagu 21 dni.... tzn. w 21wszym dniu od egzorcyzmu powinieniem sie bezpowrotnie pozbyc czegos co nosilem przez caly ten czas na piersi.... wyobfraz sobie, ze wstajac w 21wszym dniu nie znalazlem "tego" na swojej piersi... zgubilem to gdzies podczas snu !!!! i nigdy tego nie odnalazlem... egzorcyzmy nic nie pomogly, dalej czulem sie zle... poszedlem ponownie do egzorcystki i opowiedzialem moj problem, powiedziala,ze w takim wypadku trzeba egzorcyzm powtorzyc i wtedy zawolala 1200 ZL... dalem.
    i wiesz co sie stalo???? egzorcyzm zadzialal: wyrzucono kogos z pracy kto jak sie potem okazalo oczernial mnie i robil mi krecia robote.... ten fakt mnie tak "uskrzydlil", ze na drugi dzien po tym fakcie.... mialem wypadek samochodowy zupelnie nie z mojej winy. nic mi sie nie stalo ale rozbilem samochod w drobny mak.... depresja wrocila, ja staram sie wypelniac wszystkie zalecenia mojego psychiatry i omijam szerokim lukiem egzorcystow, ktorych chyba trzeba sie ... bac...
    ja czuje, ze moja egzorcystka liczyla na ciagle platne odwiedziny z mojej strony co mnie zirytowalo i nawet sie z nia poklocilem o to... powiedzialem jej wprost, ze jest naciagara i w sumie boje sie,czy sama nie rzuci na mnie jakiegos czaru.... czulem, ze chciala mnie od siebie uzaleznic.... ((

Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
Zobacz inne dyskusje