Zaloguj
Reklama

Forum: Kółko wsparcia psychicznego

Temat: Ksiądz (18)

• Ksiądz
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Ksiądz
    Gość
  • Ksiądz
    Gość
  • Reklama
  • Ksiądz
    Gość

nie mam się doskonale......zastanawia mnie dlaczego ten ksiądz nawet nie chciał ze mną porozmawiać, pomóc i jakoś dodać otuchy, nic nie zrozumiałeś z mojego postu, nie wiem ale w takich emocjach ciężko pisać bardziej logicznie, nie miałam potrzeby napadania na nikogo...nie moge też prosić o pomoc kiedy się nie da pomóc...a mieszkam sama więc jak podetne sobie żyły to nic mi raczej już nie pomoże

• Ksiądz
    Gość

więc Wy wszyscy co siedzicie przy kompach macie się aż tak doskonale???nie zrozumiałam tego stwierdzenia,

• Ksiądz
    Gość
  • Ksiądz
    Gość
  • Ksiądz
    Gość

Mnie kiedyś pewien ksiądz potraktował podobnie, lecz nie chodziło o mnie, i choć do Boga raczej nic nie mam to od tego momentu do kościoła już bardzo dużo…

• Ksiądz

Niestety, nie wszyscy księża są dobrymi pasterzami. To tylko ludzie i też mogą postępować żle. Miejmy odwagę do krytyki i nie bójmy się złych księży, bo to tylko ludzie. Jeżeli postępowanie księdza jest naganne, zgłaszajmy to, do jego przełożonych.

• Ksiądz
    Gość

ja poprostu mialam skorzystać z usług tego księdza egzorcysty, on nawet zaprosił mnie na rozmowe - ale wiem że do niego napewno już się nie wybiore.
    Poza tym udało mi się przespać tę noc ale nie wiem co będzie dalej....miałam bardzo złe myśli wczoraj

Zobacz inne dyskusje