Zaloguj
Reklama

Forum: Depresja

Temat: lęki i depresja- WYGRAŁEM !!! :-) a jak? PRZECZYTAJ ! ! ! (30)

• lęki i depresja- WYGRAŁEM !!! :-) a jak? PRZECZYTAJ ! ! !
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

a co powiesz na to:

Od 3 miesiecy mam dziwne objawy. W czerwcu przezylem troche nerwowych chwil - bylo to zwiazane glownie z praca. Ktoregos dnia wstalem i dziwnie zaczalem na wszystko patrzec. Wszystko wydawalo sie obce zaczalem zadawac sobie pytania o sens wszyskiego. oczywiscie dzialo sie to stopniowo. po miesiacu zaczalem miec leki i mysli samobojcze. pozniej zaczela mi puchnac lewa powieka. zostalem skierowany na oddzial neurologiczny do szpitala z podejrzeniem miasteni, mialem zrobione tomograf, rezonans, emg wszelkiego rodzaju badania krwi i przeswietlenie klatki. wszystkie badania wyszly dobrze jedynie wykryto u mnie torbiel pajeczynowki w okolicy czolowej o nieduzych wymiarach. W chwili obecnej jestem na lekach od psychiatry jest mi znacznie lepiej w sense psychicznym jednak mam problemy z oczami dziwnie widze jaskrawe swiatla i niektore rzeczy szczegolnie roznego rodzaju wyswietlacze np. na autobusach albo zegary na desce rozdzielczej ulegaja przesunieciu o pare milimetrow mozna powiedziec ze sie lekko dwoja ale na jedno oko prawe lub lewe natomiast na oba widze w miare dobrze. Po kolejnych wielu wizytach u lekarzy neurologa i psychiatry stwierdzono ze wszystko jest ok. natomiast ja dalej dziwnie sie czuje. jak chodzi o to widzenie to dalej tak mam (jak sie zmecze bardzo to sie to nasila ale nie zawsze) psychicznie i fizycznie lepiej tylko te oczy takie dziwne. lewa powieka czasem lekko opada ale dzieje sie to o roznych porach dnia czasem rano czasem wieczorem pozniej wraca do normy, czy ktos wie o co moze chodzic ? bo ja juz nie mam sil chodzic po lekarzach i szukac przyczyny bo czuje jak wszyscy patrza na mnie i mysla ze zwiariowalem. prosze o jakas rade pozdrawiam

Ostatnia edycja:
    Gość

z tego co wiem biorezonans sluzy do czegos zupelnie innego wiec to chyba po prostu EFECTIN ci pomogl

Ostatnia edycja:
    Gość

żal mi was

Ostatnia edycja:
    Gość

Dlaczego?

Ostatnia edycja:
    Gość

Ja podobnie mam depresje . Ciagnie sie to u mnie dlugo z tego powodu ze mam jej nawroty . Przeszkadza mi w pracy w relacjach ze znajomymi z rodzina . Czuje jakby to byl rak duszy jak ktos to ladnie nazwal. czlowiek czuje jakby zyl za sciana. Na nic nie ma ochoty, motywacja jest na poziomie zerowym . Pozdrawiam i gratuluje ze koledze sie udalo. Mnie nawet zadowolone i szczesliwe osoby bez powodu powoli zaczynaja wkurzac i zastanawiam sie dlaczego akurat ja mam taka chorobe natury psychicznej.

Ostatnia edycja:
    Gość

Mam pytanie,czy są jakiej tabletki bez recepty?? napewno się domyślacie co mnie tu sprowadza.W przeciwieństwie do tego szczęsliwca nie moge się zwrócić do rodziców.Nie wiem co robić,chiałabym życ normalnie.

Ostatnia edycja:
    Gość

Mam pytanie,czy są jakiej tabletki bez recepty?? napewno się domyślacie co mnie tu sprowadza.W przeciwieństwie do tego szczęsliwca nie moge się zwrócić do rodziców.Nie wiem co robić,chiałabym życ normalnie.

Ostatnia edycja:
    Gość

też chciałbym żyć normalnie... nawet sam w swoim towarzystwie sie męcze

Ostatnia edycja:
    Gość

To do dwóch ostatnich gości: jeżeli potraficie ocenić swój stan psychiczny jako "średni" a nie bardzo zły, to rzeczywiście środki bez recepty mogłyby pomóc. Są to leki ziołowe, które nie powodują uzależnień, a są równie skuteczne. Co innego z cięższymi przypadkami - wtedy konieczna jest pomoc specjalisty.

Co do ziół, mało je znamy i przez to nie doceniamy. Tym czasem zawierają substancje o podobnym działaniu co leki syntetyczne, z tym, że naturalne i w mniejszym stężeniu. Proponuję sięgnąć po Depribon. Jest to wyciąg z dziurawca, który od dawna jest cennym lekiem przeciwdepresyjnym i uspokajającym. Działanie, podobnie jak w przypadku syntetyków, występuje po około 10-14 dniach, a leczenie trzeba prowadzić przez co najmniej dwa miesiące. Sam dziurawiec może nie wystarczyć, zwłaszcza jeżeli towarzyszą takie objawy jak niepokój, lęki, ciągłe zdenerwowanie. Polecam picie mieszanki następujących ziół: melisa, szyszki chmielu, kwiat lawendy, kwiat lipy. Zioła można kupić w sklepach zielarskich. Pij trzy razy dziennie filiżankę takiej mieszanki przez co najmniej miesiąc później zrób przerwę. Bardzo ważny też jest magnez! najlepiej z witaminą B. To co opisałem powyżej pomogło mi w zwalczeniu niepokoju, rozdrażnienia i ciągłego napięcia.

Ostatnia edycja:
Zobacz inne dyskusje