Zaloguj
Reklama

Forum: Depresja

Temat: lęki i depresja- WYGRAŁEM !!! :-) a jak? PRZECZYTAJ ! ! ! (30)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:

odpowiedz nowy wątek
ulubione
  • lęki i depresja- WYGRAŁEM !!! :-) a jak? PRZECZYTAJ ! ! !
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość
    Gość
    Gość
    Gość

Jestem naprawdę zmęczona wiecznymi nawrotami depresji. Co to jest ta terapia czaszkowo-krzyżowa i na czym to polega? I czy tylko w Warszawie? W tej chwili również od ponad 3 tygodni zupełnie nie funkcjonuję.

Gość
    Gość 2007-11-26 17:59:00
    Leczyłem się z nerwicy lękowo-depresyjnej prawie rok i nic nie skutkowało. Brałem różne leki i straciłem już nadzieję na wygraną. Aż tu nagle przyszła zmiana
    Pewnego dnia mój psychiatra polecił mi dodać do kuracji lek o nazwie "EFECTIN". Przez półtora miesiąca lub dwa nie widziałem żadnej różnicy. Raczej nie można więc mówić o efekcie placebo. Po tych około dwóch miesiącach zacząłem zauważać przypływy energii i poprawę nastroju. Mniej więcej w tym czasie-a właściwie trochę przed, bo jeszcze lek nie działał- mój ojciec znalazł w internecie coś takiego jak BIOREZONANS. Jest to urządzenie, które wysyła określonego rodzaju impulsy magnetyczne. Leczy się nim różne rzeczy, np. migreny, uzależnienia....etc... i między innymi depresje oraz nerwice. Byłem już tak zniechęcony długą psycho- i farmakoterapią, że nie wierzyłem że cokolwiek może mi już pomóc i myślałem nawet o samobójstwie... tym bardziej to, że jakieś "prądziki" mogą mnie wyleczyć. Pamiętam, że mówiłem sobie w głowie: "Puknij się ty ojciec w czoło! Coś takiego ma mi niby pomóc?" Ale ojciec nie dawał za wygraną i nie wyciągnął na siłę więc poszedłem. Pani powiedziała, że potrzebne będzie minimum 10 zabiegów (kosztowało to 450 ZŁ). Mówiła, że u niektórych rezultaty widać już po 1 zabiegu, ale mówiła, że zdarza się to bardzo rzadko. Zwykle po 5, ale że nawet jak widać już rezultaty, to żeby efekt się dłużej utrzymywał trzeba przyjść jeszcze kilka razy. U mnie efekt był widoczny jakoś po 8-9 razie. Zauważyłem, że depresja i lęki w dużej mierze ode mnie odstąpiły.
    Stałem się szczęśliwszy, pewniejszy siebie na tyle, że znalazłem dziewczynę!!! Dawniej miałem lęki i trzęsłem się ze wszystkiego bez powodu, nawet jak przechodziłem przez ulicę. Teraz już tego nie ma Wychodzę ze znajomymi do knajpek, potrafię wziąć już normalnie szklankę do ręki bez obaw, że ręce mi zaczną dygotać tak, że się ośmieszę i że nie będę jej mógł utrzymać To znaczy... jest tak, że jak ją biorę do ręki to czasami nadal przychodzą mi takie myśli, ale jest to bardziej myślenie o czymś co było... myślenie o czymś co jest możliwe, ale nie wywołuje to już u mnie panicznego lęku przez co ręce już mi się nie trzęsą. Mogę teraz normalnie funkcjonować. Nie boję się już stać na środku przed większą ilością osób!!! Nie jest idealnie, bo myślę, że nadal denerwowałbym się przed wygłaszaniem mowy przed pół-tysięczną publicznością trzymając mikrofon w ręku, ale na pewno nie byłby to już strach paraliżujący, czego dowodem było moje dzisiejsze spóźnienie na pewien wykład. Pani zatrzymała mnie na środku przed wszystkimi (a osób było sporo). Zrobiła się kompromitująca cisza, a ja nic Spokojnie się wytłumaczyłem, bez żadnych nerwów a nawet speszenie i poszedłem na swoje miejsce (chciałem dodać, że były to kompletnie nieznane mi osoby).
    Lek "Efectin" brałęm przez pół roku i mimo zaleceń mojego lekarza odstawiłem go, bo nie chciałem już łykać prochów. Ten lek naprawdę mi pomógł. Właściwie nie miałem po nim żadnych efektów ubocznych, poza jedynym, który mi przeszkadzał znaczne osłabienie potencji i libido (a właściwie ich zanik), co było dla mnie ważne, bo, jak po pożądanym działaniu leku i biorezonansu, nabrałem pewności siebie i znalazłem sobie dziewczynę, chciałem z nią zacząć współżyć. Ale ogólnie lek mój organizm wręcz znakomicie zaakceptował. Nie było żadnych innych skutków ubocznych w przeciwieństwie do innych leków (zawroty głowy, omdlenia, osowiałość, kompletna impotencja i całkowity zanik libido a nawet brak wytrysków mimo- co prawda słabiutkiego, ale jednak- orgazmu, gdy się masturbowałem; przez co myślałem, że straciłem nawet płodność, ale robiłem sobie testy i wyszło, że wszystko z moją męskością jest OK. Efectin nie jest tani, ale naprawdę skuteczny. Przynajmniej w moim przypadku.
    Myślę, że... Ba! Jestem pewien, że oprócz działania Efectinu i BIOREZONANSU, pomogło mi regularne i intensywne uprawianie sportu (chodzę trzy razy w tygodniu na siłownię, raz na tydzień na basen i saunę, a jak było cieplej to jeszcze kilkudziesięcio-kilometrowe wyprawy rowerowe 1-2 razy w tygodniu). Już wcześniej wiedziałem o tym, bo wszyscy mówią, że sport to samo zdrowie. Ale jakoś nie chciało mi się go uprawiać (zresztą to objaw depresji: brak siły, chęci do robienia czegokolwiek). Czytałem, że regularne uprawianie sportu (ale intensywne, żeby się porządnie wymęczyć!) powoduje wydzialanie przez organizm dopaminy, naturalnego antydepresantu... więc powiedziałem sobie, że spróbuję. A co mi szkodzi?
    Tylko pamiętam, że naprawdę musiałem się wyciągać, bo silna depresja strasznie mnie zniechęcała, bo czułem się cały czas zmęczony, non-stop spać mi się chciało... więc myślałem, że po co jeszcze bardziej się męczyć. No ale spróbowałem. I naprawdę poskutkowało!!! Tzn. z początku poprawa na stroju była tylko podczas zmęczenia i do jakiś dwóch godzin po wysiłku. Ale, po około 2 miesiącach regularnych "mordęg" na siłowni i rowerze zauważyłem STAŁĄ (!) i znaczną poprawę samopoczucia! Teraz doszło do tego, że uzależniłem się od regularnego uprawiania sportu. Jak porządnie nie wymęczę się dłużej niż dwa trzy dni, to szlag chce mnie trafić No i stałem się atrakcyjniejszy: silniejszy i przyrost masy mięśniowej, po zaowocowało jeszcze większą pewnością siebie!!! Naprawdę DUŻA (!) i REGULARNA (!) dawka sportu dużo daje. Gdy; przez trzy miesiące miałem kompletną abstynencję od sportu, bo miałem sporo pracy, egzaminów na uczelni i jeszcze wiele innych zaległych spraw do załatwienia; znowu pogorszył mi się nastrój, chociaż nie był to na pewno żaden powrót depresji, a przynajmniej nie takiej, jaką miałęm wcześniej. Gdy spowrotem zacząłem regularnie i intensywnie uprawiać sporty wszyściótko wróciło po jakimś czasie do normy!!! :-o Mówię Wam! Regularny i intensywny wysiłek fizyczny działą cuda!!! Musicie się tylko do niego zmusić i czekać jakiś czas na efekty. Nie wiem jak inne sporty, ale dla mnie połączenie siłowni 3 razy w tygodniu plus basen z sauną lub rower zdziałały cuda!!!
    Dlatego w skrócie powtórzę moją drogę do sukcesu:
    EFECTIN
    + BIOREZONANS
    + INTENSYWNY (!) i REGULARNY (!) WYSIŁEK FIZYCZNY
    + plus jeszcze poprawia stosunków między ludzkich (przede wszystkim znalezienie sobie drugiej połówki)
    PS. Nie mówcie lekarzowi o biorezonansie, bo może odebrać to jako konkurencję i pewnie będzie Wam odradzał. Ja swojemu powiedziałem dopiero po fakcie Zresztą biorezonans jest całkowicie naturalny. NIe ma żadnych skutków ubocznych ani nie ma interrakcji z lekami (nie koliduje z niczym)
    Poniżej link do strony gabinetu z biorezonansem w Krakowie (Jest ich więcej, na pewno w innych większych miastach też są. Trzeba po prostu poszukać w necie, prasie lub innym miejscu)
    www.biomax.pl/
    Życzę wszystkim powrotu do zrowia i radości z życia, co mi się po kilku miesiącach udało!!!
    Jeśli macie jakieś pytania, to walcie śmiało

Przede wszystkim bardzo dziękuję za to, że się podzieliłeś tą informacją.
    Od kilku lat cierpię na nerwicę.To co piszesz o drżeniu rąk, to jakby o mnie...często czułam się naprawdę głupio kiedy ktoś widział jak się trzęsę.
    Czy mógłbyś opisać jak wygląda ten zabieg? Czy ktoś przeprowadzał najpierw jakieś testy? czy trzeba powtarzać te zabiegi?
    Bardzo mnie to zainteresowało. Jeśli miałby mi to pomóc, to jestem gotowa wydać te 450zł

TTa tresc zablokowana przez moderatora, to pewnie jakas niepowazna reklama?

Rafal / Wbrew pozorom w 2015 r. mam 38 lat

Gość

dokładnie takie wariactwo nabijanie w butelkę za taka kasę

Gość

Ludzie depresja to choroba tego świata. Kazdy ale to kazdy ja kiedys mial lub ma. Najważniejsze to nie kopac glebiej tylko wziąść sie za siebie. Uzalanie sie nad soba nic nie da. Leki tak samo.sport,kontakty z ludzmi rozmowa i szukanie pozytywnych rzeczy nawet najmniejszych wyciągnie z dołka. Nie myslcie non stop ze wcześniej bylo lepiej. Bierzcie zycie w swoje rece. Kazdego dnia pracujcie na lepsze jutro. Wszystoo siedzi w głowie.

Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

każdy płynie swoja lodka życia i niestety sa burze jeden znosi burze lepiej drugi gorzej ale płynąć trzeba ciągłe naprzód

Zobacz inne dyskusje