Zaloguj
Reklama

Forum: Uzależnienia

Temat: MARE JEST WSZĘDZIE (6)

• MARE JEST WSZĘDZIE
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • MARE JEST WSZĘDZIE
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • MARE JEST WSZĘDZIE
    Gość

Co prawda to nie ja zostałem wywołany do tablicy, ale muszę stanąć w obronie Reni. Tak gościu bez podpisu Mare jest "wszędzie", ale czy to źle? Pisze podobnie, ale co można pisać innego, gdy nie jest się lekarzem a praktycznie każdy problem jest podobny? Ja się cieszę, że w ogóle Ktoś pisze, choć może Ciebie to nie zadawala, bo szukasz konkretnej i fachowej porady czy pomocy, ale to chyba nie ten adres. Przyznam szczerze, że mnie na początku też to irytowało, czemu dałem nawet upust w swoim poście, ale co Ona takiego mnie złego zrobiła? Stara się jak może poświęcając swój czas i nie tylko a że nic z tego nie wynikło to tylko i wyłącznie moja wina. Przeprosiłem, choć niesmak pozostał, bo nie odrzuca się żadnej pomocy. Dzisiaj też odrzucam pomoc a Ona powraca niczym bumerang i choć słowa są podobne to jednak tak wiele znaczą. Nie wiem czy wiesz, ale Renia nawet osobiście chciała doprowadzić mnie do psychiatry, bo sam w stanie nie jestem, ale i tę pomoc odrzuciłem… Wiem, że jestem beznadziejnym przypadkiem, ale Ona jest naprawdę uparta zresztą tak jak i ja. Nawet, jeśli jak to nazwałeś Renia czerpie energię z faktu, że inni mają trudniej, albo równie trudno, (w co bardzo wątpię) to, jeśli chodzi o mój przypadek niech Jej to wyjdzie na zdrowie. Jeżeli piszę na publicznym forum o swoich problemach to mam tego świadomość, że każdy może to przeczytać i nawet dla rozrywki czy też by w ten sposób się jakoś dowartościować, ale tak już jest, lecz nie posądzaj jednak o to Reni, bo Ją tym krzywdzisz. Ona ma dość swoich problemów i nie potrzeba Jej dodatkowych. Od czasu do czasu pojawiają się różne wzajemne oskarżenia tak wśród użytkowników forum zalogowanych jak i gości, ale niczemu ani nikomu to naprawdę nie służy.

Bogdan

• Reklama
  • MARE JEST WSZĘDZIE
    Gość

Dzięki Bogdan za odpowiedź, trafiłeś chyba w samo sedno. Czuję,że złości mnie poprostu,że z tego "jestem z Tobą"zupełnie nic nie wynika.Ludzie piszą o dramatach, a tu takie pustosłowie.
    Masz jednak rację, w tym co napisałeś.Poza tym nie powinnam osądzać kogoś,jego pobudek,nie o to chodzi.Problem pewnie jest we mnie, a ja czepiam się Mare.Dobrze jednak mieć świadomość,że komuś pomogła,że dla kogoś jednak ma to znaczenie,jakiś wpływ.
    Podkreślam,że pisałam o swoich odczuciach,licząc,że forumowicze się odezwą,powiedzą o swoich
    Tak naprawdę podpis tutaj nie ma znaczenia,treść owszem.żeby było łatwiej mogę nazwać się...OLA

• MARE JEST WSZĘDZIE

Uważam, że osoba, która założyła ten wątek, zrobiła to chyba z nudów, gdyż nie ma specjalnie dużo do powiedzenia, a raczej napisania. Jeżeli tak jej przeszkadza aktywność Mare, to niech sama bardziej zaangażuje się w pomoc innym, którzy zgłaszają swoje problemy na forum. Złośliwe wątki są tu nie na miejscu. Każdy z nas ma prawo do wypowiedzi, ale nie bądżmy złośliwi dla siebie, bo nie o to chodzi na tym portalu. Stare przysłowie mówi: "Żyj i daj żyć innym".

• MARE JEST WSZĘDZIE

Proszę nie komentować użytkowników na forum. Jak macie Państwo problem, ktoś Wam się nie podoba, ktoś łamie regulamin lub narusza zasady, prosimy pisać na kontakt@medforum.pl

Forum ma nieść pomoc dla innych, ludzie mają tu odnaleźć wsparcie i czuć się bezpiecznie. Wyzywanie innych lub opisywanie swoich uwag nikomu nie pomoże. Jedna osoba może kogoś lubić, druga nie. Rozmawiajmy o tematach na forum.

Proszę zaprzestać zakładania wątków na tematy użytkowników !

Kontakt Medforum

Zobacz inne dyskusje