Zaloguj
Reklama

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Moderator H.U.J (57)

• Moderator H.U.J
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Moderator H.U.J
    Gość

nie chcą, żeby prawdę pisać, tylko to co oni by chcieli tu widzieć

Ostatnia edycja:
  • Moderator H.U.J
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Reklama
  • Moderator H.U.J
    Gość

bo przeważnie rady jakie tu dają, to cyt. : "weź leki!!!", a sami niech sobie biorą!!!!!

Chcieliby,, żeby chodzić z uśmieszkiem na twarzy, tak jak w tym clipie T. LOVE : " Jest super".........( wpiszcie to w YOU TUBE i zobaczycie to)

A życie i tak jest do dupy.....

Ostatnia edycja:
  • Moderator H.U.J
    Gość

a jak jacyś kompletni debile piszą na forum o cyckach i penisach, to nie zamykają takich idiotycznych forum!!! A jest to IDIOTYZMEM TOTALNYM!!!!!!!!!!!!! pisanie o tych rzeczach!!!!!!!!!!!!!!!!

A tu ktoś małą wzmiankę o życiu napiszę

( w tamtym wątku ......Life) i zaraz forum zamykają, a tam była tylko sama prawda!!!!!!!!!!!!!

Kto to w ogóle przyznał sobie takie prawa, żeby to zamykać i usuwać takie mądre teksty!!!!!!!!!!!!????????????

Ostatnia edycja:
  • Moderator H.U.J
    Gość

Dokładnie, zgadzam się w 100% z przedmówcą !!!!!!!!!!!!!!!! skandal, skandal i jeszcze raz skandal Wyślę listy do "TVN uwaga", niech zrobią z WAMI wreszcie porządek !!!!!!!!!!! Chamy !

Ostatnia edycja:
  • Moderator H.U.J
    Gość

Toż to rozbój w Biały Dźień hańba , hańba

Ostatnia edycja:
  • Moderator H.U.J
    Gość

19-04-2008 o 13:00, gość :

Dokładnie, zgadzam się w 100% z przedmówcą !!!!!!!!!!!!!!!! skandal, skandal i jeszcze raz skandal Wyślę listy do "TVN uwaga", niech zrobią z WAMI wreszcie porządek !!!!!!!!!!! Chamy !

a ja się pod tym podpiszę!!!!!!!!!!!!

Do czego to podobne, żeby jakiś *** decydował, o tym żeby usuwać nasze teksty!!!!!!!!!! Przecież nic w nich nie było, co mogłoby komuś zaszdodzić.........tylko własne przemyślenia o życiu. A ktoś sobie wymyślił, że nie można tak myśleć!

A jakim prawem, ktoś będzie mi nakazywał co ja mam myśleć, ja tak zawsze myślałam i będę myśleć....

A teraz nie wolno już pisać o tym, a nawet myśleć!!!!!!!!!!!!!
    Ostatnia edycja:
  • Moderator H.U.J
    Gość

a czemu ktoś usuwa słowo ***?

Ostatnia edycja:
  • Moderator H.U.J
    Gość

to słowo nie znaczyło nic obraźliwego, nie było to żadnym przekleństwem, z też zostało usunięte!!!!!!!!!!!

Ostatnia edycja:
Zobacz inne dyskusje