Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Temat: Naj lepsze zamienniki dla relanium (4)

• 18-01-2012 20:00:57

witam
    po lekach relanium robi mi się gwałtownie lepiej w głowie spokojniej mniej agresji bardziej wyrozumiały,rozmowny,miły itp. i powiedzmy że stwarzam mniejsze zagrożenie dla społeczeństwa i tym samy dla siebie.
    Ale te proszki maja to do siebie że szybko wzrasta tolerancja,przez co szybciej się kończą a picie w zamian alkoholu szczególnie kiedy się nie można zatrzymać ma działanie wręcz przeciwne(destrukcyjne) dlatego piszę ten wątek z zapytaniem o jakieś środki zastępcze może nowocześniejsze mniej uzależniające.W więzieniu czasami dawali mi zamiast relanium nitrazepam ale to z tego co wiem prawie to samo,proszę mi nie pisać o chodzeniu do psychiatry bo mnie oni denerwują... dzięki

Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    19-01-2012 11:12:49

Jeżeli nie masz silnych stanów lękowych, radzę ci zapomnieć o benzodiazepinach. Są w krótkim czasie silnie uzależniające, wzrasta tolerancja. Bierzesz coraz większe dawki...i wpadasz w bagno uzależnienia. A objawy odstawienne są bardzo, bardzo przykre. W końcu lądujesz na detoxie w szpitalu. Wtedy dopiero masz poważne problemy właśnie przez benzodiazepiny. Spróbój na uspokojenie coś bezpieczniejszego np.:Hydroxyzynę, albo Melisę w torebkach expr. Jeżeli nie masz silnych stanów lękowych i depresji, nie pakuj się w benzodiazepiny, bo na poczatku będzie dobrze, a póżniej tragicznie...dla ciebie.Podam ci, że najmniej uzależniającymi benzodiazepinami są: relanium, oxazepam i cloranxen, lexotan.

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    19-01-2012 17:50:31

ja polecam ci bezpieczne benzo Estazolam dziala bardziej nasennie od rolek i rak strasznie nie wciaga oczywisice jak walisz z bania kolega wyzej o tym pisal. Cloranxen rowzniez swietny lek fajnie uspokaja szczegolnie w mixie z browarem

• 29-07-2012 08:34:14

Ja wziolem kawlek cloranxenu a pozniej kilka godzin pozniej napilem sie szklaneczke piwa. matka mnie wkurzala to jak z nerwow kopnolem w drzwi to az się jeden zawias popsuł. Ładne mi uspokojenie - raczej napad gniewu czy agresji - sam siebie sie przestraszylem co zrobilem.

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• kamusia532
    Witam mam taki problem. Jestem w 6 miesiącu ciąży a mój chłopak...
  • gracek
    Witam,Mam nadzieję, ze w dobrym miejscu szukam ? Chciałbym skorzystać z...
  • laleczkaa
    Wątek: zaburzenie?
    Witam mam problem ze sobą a więc poznałam chłopaka przez internet...
  • Bardzo proszę o pomoc ponieważ już nie potrafię sobie z tym problemem...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/571043_Kobieta_zmartwienie_glowa_rece_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesSTRES POURAZOWY - podstawowe informacje
    Na czym polega Stres Pourazowy?1. Nadmierne pobudzenie: Stan...
    Twoja sugestia