Zaloguj
Reklama

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Narkomani (22)

• Narkomani
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Narkomani
    Gość

sorry ale jestes idiotą!!!!!!! o anorektyczce nie pwoiedzialbys chyba, ze choruje na wlasne życzenie? a to jest takie samo uzaleznienie jak narkomania.
    jestes skrajnie nietolerancyjny, nie masz zielonego pojecia na ten temat
    ludzie siegaja po narkotyki, bo mają PROBLEM, a problemow sie NIE wybiera!!!!!!!!!!! niektorzy reaguja na problemy depresja, inni anoreksja a jeszcze inni siegaja po narkotyki
    brak mi słow

• Narkomani
    Gość

Narkomania to jest uzaleznienie jak alkoholizm,co jest chorobą.Gdybyś miał bliska,kochajacą osobę z tym uzaleznieniem,to wtedy bys zrozumiał jak oni chca wyjść z tego nałogu,jak cierpia,że zdaja sobie sprawę jak krzywdza swoich bliskich przez co jeszcze bardziej się pograżają,robi się błędne koło z którego nie umieją wyjść,że ich dusza cierpi,że sa nieszczęśliwi,tylko współczuć że życie młody człowiek ma przegrane bo znikomy procent wychodzi z nałogu.Zycie jest pełne stresu,wiec słabsi psychicznie ulegaja pokusie aby przetrwać kryzys,nie zdając sobie sprawy że dosięga ich uzaleznienie.Mnie osobiście,mimo ze traktuje się ich jak margines jest mi ich bardzo żal i współczuję.Może zaczeli brać na własne życzenie,ale nie sądzili że wpadną w pułapkę.Ty, chciałbyś pewnie aby Hitler ich roztrzelał,ale pamiętaj,ze to sa ludzie,stworzenia Boże jak my wszyscy,to są zbąłkane owieczki.Nie życz komuś złego bo tobie może się przytrafić!!!!!!!!!

• Reklama
  • Narkomani
    Gość

Nawet sobie nie wyobrażasz ilu ludzi pomyślałoby w ten sposób o tobie gdyby przeczytało co za karygodne głupoty napisałeś autorze tematu.

• Narkomani
    Gość
  • Narkomani
    Gość

Ciebie też by rozstrzelano gdyby już zbudował swoje imperium na głupocie innych, bo wtedy by już głupich ignorantów nie potrzebował, tylko ludzi prawych i inteligentnych o otwartym umyśle.

• Narkomani
    Gość

A propo Hitlera... On nie mordował tylko Żydów i Cyganów, ale także POLAKÓW!!! W Mein Kampf pisze, że zalicza POLAKÓW i cały wschód za PODLUDZI!!! Tylko idioci, którzy nie znają histori mogą mówić takie rzeczy... Polacy heh... Patrioci, Hitlera im się zachciewa. Jestem pewna, że i wy skończylibyście w komorze gazowej, razem z Żydami. Łapanki były w całej Polsce, masowe wywożenia Polaków, blondynów, brunetów z jasną cerą, osób z niebieskimi oczami i td... Wszyscy szli do gazu z Żydami. Ładni z was Polacy... Osobom walczącym przeciw Hitlerowi nie bylibyście w stanie nawet butów czyścić...

Narkomania to choroba, zgadzam się. Potworna choroba... To są biedni ludzie, którzy ćpają z różnych powodów... Nie należy mówić tak o innych ludziach

• Narkomani
    Gość
  • Narkomani
    Gość

po.je.balo was!!!! narkoman to czlowiek jak kazdy inny!!!!!!!! za to przez takie poglady schodzi sie ponizej poziomu czlowieczenstwa, naprawde. autor watku - psychopata po prostu...
    nie jestem narkomanka, ale owszem, bede ich bronic, bo na to zasluguja!!!!!

• Narkomani
    Gość

mam nadzieje, ze to tylko marna prowokacja, bo nie chce mi sie wierzyc, ze po ziemi chodzą tak nieczuli, wyrachowani ludzie....

Zobacz inne dyskusje