Serwisy Medforum

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Temat: Nerwica, lęki - nudności (5)

• 12.07.2007 17:35:00

Witam,

Od 2 miesięcy kiedy mam gdzieś wyjść, np. do kina, na rower, do szkoły to miewam ciągłe nudności. Męczy mnie to strasznie. Dopiero po jakieś godzinie mi to mija od zapoczątkowania. Byłem u pediatry i leki, które zapisał TRIBUX, diphergan i pomagały - w ogóle.

Wczoraj byłem u psychiatry, powiedział mi, że chory nie jestem, po prostu nie wierze w siebie i we własne siły. Zalecił mi więcej ruchu i przebywania z ludźmi. Mówił ze muszę walczyc z tym uczuciem bo to układ nerowy się uodparnia. Powiedział, że to przejdzie. Jednak już mam to długo się się boje. We wrzesniu ide do liceum i nie chce mieć nieprzyjemności ;(.

Czy ktoś miał coś takiego?

Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 12.07.2007 17:35:00
  • 12.07.2007 18:44:00

Witam,

Miałam to samo. Zaczęło się w związku z bardzo stresującą sytuacją. Trwało 3 tygodnie, zanim wybrałam się do lekarza. Tylko, że ja miałam nieprzerwane nudności od świtu do zmierzchu. Poszłam do internisty, orzekł podejrzenie wrzodów, przepisał leki i siłą sugestii przeszło na 1.5 miesiąca. Potem wróciło, zrobiłam dalsze badania i okazało się, że fizycznie nic mi nie jest. Okazało się, że to była nerwica. Trwało to jeszcze pare miesięcy, ale jak przestałam o tym myśleć, po jakimś czasie przeszło samo. Ewentualnie mogłyby Ci doraźnie pomóc leki przeciwlękowe, ale nie polecam, bo jesteś młody, poza tym uzależniają.

Nie martw się, Tobie też przejdzie.

Pozdrawiam,

Marta

Ostatnia edycja: 12.07.2007 18:44:00
  • 21.11.2007 16:06:00

12-07-2007 o 17:35, gość :

Witam,

Od 2 miesięcy kiedy mam gdzieś wyjść, np. do kina, na rower, do szkoły to miewam ciągłe nudności. Męczy mnie to strasznie. Dopiero po jakieś godzinie mi to mija od zapoczątkowania. Byłem u pediatry i leki, które zapisał TRIBUX, diphergan i pomagały - w ogóle.

Wczoraj byłem u psychiatry, powiedział mi, że chory nie jestem, po prostu nie wierze w siebie i we własne siły. Zalecił mi więcej ruchu i przebywania z ludźmi. Mówił ze muszę walczyc z tym uczuciem bo to układ nerowy się uodparnia. Powiedział, że to przejdzie. Jednak już mam to długo się się boje. We wrzesniu ide do liceum i nie chce mieć nieprzyjemności ;(.

Pozdrawiam
    Ostatnia edycja: 21.11.2007 16:06:00
  • 21.11.2007 16:06:00

12-07-2007 o 17:35, gość :

Witam,

Pozdrawiam
    Ostatnia edycja: 21.11.2007 16:06:00
  • 13.09.2008 22:14:00

jyfjuhl

Ostatnia edycja: 13.09.2008 22:14:00
Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum. Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    Początkująca - mniej niż 100 postów
    Wtajemniczona - pomiędzy 101 a 300 postów
    Forumowiczka - pomiędzy 301 a 1200 postów
    Komentatorka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
    Liderka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
    VIP - więcej niż 6001 postów