Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Nerwica, fobia i inne zaburzenia lękowe

(4)

Lęk, fobia, nerwica, niepokój strach i napięcie

Temat: nerwica lękowa niszczy mi zycie (3)

• nerwica lękowa niszczy mi zycie
    Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

Nerwica lękowa niszczy mi życie już nie daje rady ..
    z domu wychodze tylko z chłopakiem na zakupy tak samo .
    Jak on jest w pracy to caly czas siedze w domu boje sie sama wysc .. na zakupy do sklepu tak samo .. poje się nawet dzwonic np do urzędy czy gdzies zatwic sprawy .
    mam duzo długów musze isc do pracy ale sama myśl o tym mnie przeraza, nie wiem jak to dalej bedzię . ostatnio zauważylam ze moje lęki sie nasilaja . wszystko juz wydaje sie bez sensu ..

Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

Skądś to się wzięło, że ludzie ulegają temu zasysaniu masowo... Czas anonymie zawalczyć o siebie za pomocą narzędzi duchowych, bo ta sprawiedliwość może się okazać okrutna...

Abre los ojos

• Reklama

Hej napisz jak będziesz miała ochotę pogadać. Wiem trochę o psychologii, psychoterapiach, gdyż też zmagam się z pewnymi lekami brygada_ery@wp.pl - moze dzięki rozmowie ja w jakims stopniu pomoge Tobie,a i dzieki Tobie ja na pewne sprawy bede mogl spojrzec z innego punktu widzenia , moze to latwe co powiem, ale glowa do gory pamietaj, że pisze to osoba, ktora była w 90 % wyłaczona z zycia spolecznego 5 % praca i 5 % dziewczyna teraz jest ciut lepiej, dlatego nie ma co sie poddawac, moze dam Ci dobra, ciekawa metode, ktora w jakis stopniu pokaze Ci inny horyzont i da nadzieje

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?
Zobacz inne dyskusje