Zaloguj
Reklama

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Niuniek naszym panem (39)

ulubione
  • Niuniek naszym panem
    Gość

Proszę w tym temacie o wychwalanie mojej osoby bo naprawdę potrzebuję pozytywnego dowartościowania. Panie moderatorze proszę nie zamykać tego tematu jak poprzedniego bo pan pożałujesz. Bo jak się wkurzę to zaspamuję całe to forum tak że zobaczysz pan że ze mną nie warto zadzierać.

Niuniek

Ostatnia edycja:
  • Niuniek naszym panem
    Gość

Panie nasz kup sobie wielki kajdan Risperdonu złoty z diamentami i do tego wsadzilbym cie w kaftan adidasa bedziesz kozak.

Ostatnia edycja:
  • Niuniek naszym panem
    Gość

powiem Ci tyle, że Twoja wartość jest równa stolcowi, a Twoja samoocena jest nazbyt zawyżona przeto proponuję Ci *** stąd i nie *** innych, którzy mają poważne problemy psychiczne i egzystencjonalne

bye

Ostatnia edycja:
  • Reklama
  • Niuniek naszym panem
    Gość

Twoja wartość jest równa stolcu***, przepraszam ale to z nerwów się pomyliłem, w każdym razie nie zrobi Ci to różnicy

Ostatnia edycja:
  • Niuniek naszym panem
    Gość

Mam nadzieję, że kolejne wpisy będą bardziej przyjazne i miłe Co wam zależy?

Ostatnia edycja:
  • Niuniek naszym panem
    Gość

Dlaczego zależy Ci na nieszczerych komplementach? Przecież to puste i bez znaczenia, takie nieprawdziwe i bez sensu. Któż inny powinien znać Twoją wartość niż Ty sam?

Ostatnia edycja:
  • Niuniek naszym panem
    Gość

jesteś o'k i rozsądnie myślisz, ale

Ostatnia edycja:
  • Niuniek naszym panem
    Gość

ale czasem trochę za dużo używasz tych wyrazów - wiesz jakich.....

Co prawda ja też tak myślę, z tym, że nie używam tych wyrazów co TY, bo tak jest tu napisane, że raczej niewskazane jest tak pisać, mimo, że mam wielką ochotę tak napisać!

Ostatnia edycja:
  • Niuniek naszym panem
    Gość

Ale wiele twoich poglądów jest słusznych

Ostatnia edycja:
  • Niuniek naszym panem
    Gość

lecz dla niektórych chyba mogą być one nie do przyjęcia, lub niektórzy nie mają pojęcia o co Tobie chodzi, a niektórych chyba one dotykają w jakiś sposób, a innych może wkurzać, że używałeś słów ....wiesz jakich

Ja akurat rozumiem i wiem, że życie jest do d.....

Ostatnia edycja:
Zobacz inne dyskusje