Zaloguj
Reklama

Forum: Schizofrenia

Temat: no to sie doigralem haha (76)

• no to sie doigralem haha
    Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

Rexus jestes, o kurcze dlugo Ciebie nie bylo, a gdzie trzecia siodemke zgubiles?
    " Say what you mean, mean what you say, " ta madra sentencja odnosi sie do calego Twojego postu.
    Kaz ten post usunac, nie zaslugujesz na taka samokrytyke. Jaga

Gość

Określeniem "schizofrenia" powinno się nazywać wszystko co wydaje nam się chore, a nie pasuje pod depresję czy inne znane nam schorzenie psychiczne.

• Reklama
    Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

rexu jeszeżeli te księżniczki takie gorące to trzeszczemu jeszcze się ziębią na CIebie?

Gość

po prostu kolego nic nie rozumiesz to JEST pokolenie "30" szybciej dojrzewają ale później dorastają.

dlatego kiedyś 30 to byłooo o jesteś nikt jej nie chciał jak brzydka albo jakaś wybrakowana tudzież z ukrytym defektem.

teraz to norma. więc nie piernicz.

Gość

teraz to norma. Image

Gość

Rexu, tylko z poczatku myslalam ze miales 3 siodemki przy nicku, skapnelam sie jak poszlo, a te 3 siodemki to mial jarek777, wtedy pisala tez na forum taka fajna jolanet zyleta i jaro nie dawal jej rady a odezwy mial jak korwin. Pamietasz ja, ona z Toba fajniej gadala niz z jarkiem. Jaga
    Ps cieszy jak starzy forumowicze wracaja.

Gość

Ja nie piernicze haha
    Wiem dobrze jakie te ksiezniczki sa bo sie urodzilem w tych czasach.
    Jaga a jaki ty mialas nick bo nie pamietam hehe
    Chcialbym sie pochwalic ze za to jak mnie traktowali o ostatniej pracy za granica I w sdsie tutaj no to Narobilem wszystkiM problemow
    Teraz ludzie mnie nie nawidza, nazywaja chorym psem, swirem itp.
    I jestem znany w promieniu 20 km od swojej wioski
    PS. A za to ze olewam ksiezniczki juz 7 razy slyszalem na wlasne uszy takie rzeczy: ten pies zdechnie, do wody z nim jak taki ladny, powinny go powiesic, schizofrenia!?-szlag cie trafi haha

say what you mean, mean what you say...!!!

Gość

Najlepsze I co mnie najbardziej smieszy jest to ze niektore "normalne" osoby pytaja sie dlaczego nie chce dalej uczeszczac do placowki typu sds haha
    A dlaczego nazywaja mnie swirem?
    Bylo bardzo dobrze wczesniej jak dusilem wszystko w sobie, nikomu sie nie postawilem az normalnie w srodku o malo nie wybuchlem hehe
    A za to ze sie zmienilem, zaczalem byc ze tak powiem niegrzecznie asertywny haha no to wszyscy za przeproszeniem wkur***ni no bo co ten swir chce?
    Duzo rzeczy wyrzucilem z siebie na fejsie, nie pisalem postow imiennie ale wiele ksiezniczek poczulo sie cholernie obrazonych
    Dlaczego? No bo jak to mowia prawda boli haha
    Rexu77 chyba mnie zalogowalo :p

Zobacz inne dyskusje