Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Nerwica, fobia i inne zaburzenia lękowe

(3)

Temat: OBJAWY NERWICY? (296)

• 16 Luty 17:17:54
    Treść zablokowana przez moderatora
  • 18 Luty 19:54:16
  • 29 Marzec 02:39:31
  • 10 Czerwiec 21:25:16
  • piątek 08:25:41

Witam. Mam pytanie macie coś takiego, że boicie się zażyć psychotropów bo wydaje się wam, że możecie po nich umrzeć? Mam nerwicę i mam takie lęki przed zażyciem leku.

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    piątek 21:58:02

Z nerwicą lękową walcze od 4 lat, siedziała we mnie od zawsze, studia nasiliły sprawę, w czerwcu obroniłem sie zostałem inż, oczywiście nie jestem zadowolony bo kosztowało mnie to więcej nerów niź było warte - na mgr nie idę - nie dlatego że nie dałbym rady, pora zmienić swoje życie - podstawa to nie robić tego co inni każą, musimy sobie sami wyznaczać cele i do nich dążyć, żałuje że nie ide na magistra jak zaczynałem studia to postawiłem sobie cel że skończę całość - ale juz nie daje rady w ciągu 4 lat - odwiedziłem kardiologa, gastrologa, neurologa, ortpede -> u każdego zdrów jak ryba - to jaki z tego wniosek?

Planuje iść do psychiatry czy musze posiadać skierowanie od rodzinnego, wstydzę się wziąść tak między nami. Nie wiem co u psychiatry osiągnę, chciałbym jakiś delikatny lek na napady paniki...

...szkoda mi tego wszystkiego, szkoda mi że mam takie życie a nie inne - choć z 2 strony widzimy rzeczy których inni nigdy nie zobaczą.

Pozdrawiam wszystkich

Mati

Ostatnia edycja: piątek 22:04:54

Chyba właśnie po tym można poznać ludzi naprawdę samotnych... Zawsze wiedzą, co robić w deszczowe dni. Zawsze można do nich zadzwonić. Zawsze są w domu. Pieprzone "zawsze".

Zobacz inne dyskusje

• Witam Mam pewnego rodzaju lęk przed ludźmi a mianowicie mijając ludzi czuje...
  • systemXYZ
    Witam mam 17 lat i jestem już w niezłym dołku .... Średnio wiem co...
  • Przeczytaj komentowaną treść: Przemoc wobec dzieci – jak ją...
  • Toli
    Wątek: gryzienie
    od kilku dni znowu mam chęci autoagresji...do szczętnie paznokci się...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/ex_m3_docoffice-42_mezczyzna_kobieta_lakarz_pacjent_przeswietlenie_rtg_diagnoza_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesTerapia poznawczo - behawioralna lęku...
    Metoda ta stale się rozwija i ma coraz więcej zwolenników....
    Twoja sugestia