Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Nerwica, fobia i inne zaburzenia lękowe

(3)

Temat: OBJAWY NERWICY? (299)

• 23-03-2009 09:45:00

To o czym piszecie to jest niewątpliwie NERWICA

U mnie została zdiagnozowana po trzeciej wizycie u internisty

Scenariusz oczywiście wszystkie badania OK

Internistea diagnozuje NERWICA

Skierowanie PSYCHIATRA Z mojej strony mysle sobie ta lekarka jest chyba zła

Ale co tam ide do psychiatry PSYCHIATRA diagnoza NERWICA NAPADOWO-LĘKOWA przepisuje leki SEROXAT + psychoterapia

Psychoterapia 3 wizyty jakaś rozmowa OK

SEROXAT pierwsze 2 tygodnie MASAKRA adaptacja leku przez chorego na nerwice jest tak straszna ze uderza ze zdwojoną siłą

RADZE PRZETRWAĆ TEN KOSZMARNY OKRES W BÓLU I CIERPIENIU BO PO 2 TYGODNIACH ZACZYNA SIĘ NOWE ZYCIE NIE JEST IDEALNIE ALE MOZNA NORMALNIE ŻYĆ

POZDRAWIAM I ŻYCZE WYTRWAŁOŚCI W LECZENIU MI SIĘ UDAŁO

WAM TEŻ SIĘ UDA

POWODZENIA

Ostatnia edycja: 23-03-2009 09:45:00
  • 01-04-2009 16:27:00

16-06-2006 o 19:28, gość :

ja mam21 lat i bardzo podobne objawy.dlatego najpierw na podwyzszona temperature w listopadzie dostalam antybiotyk, bralam ibuprofen ale i tak nie przeszlo. bylam z tym cisnieniem w uszach i tego typu podobnymi objawami u laryngloga i wspminalam ze mam takze problemy z rownowaga. Tsh wyszlo ciut ponizej normy w kierunku nadczynnosci tarczycy i wlasnie mysle ze ja sama sobie wywolalam. wiadomo studia i mieszkanie w akedemiku w niemczech, uczucie osamotnienia nawet wsrod ludzi(jest tu duzo polakow ale jedna polka jestem na wykladach i nawet nie mam z kim po polsku pomowic). Nie potrafie sobie jednak pomoc. rodzice mnie juz dobijaja,bo zdaja sobie sprawe ze mam te objawy odkad studiuje i sie pytaja czy chce wrocic do polski. drazliwosc, apatia ale co najgorsze moimi nowymi wiosennymi objawami jest teraz wysoki puls!to jest mordercze, dusznosci, scisniety zolodek...

jak sobie pomoc?

Malwina
    Ostatnia edycja: 01-04-2009 16:27:00
  • 04-04-2009 11:40:00

myslec pozytywnie nie nudzic sie nie zamartwiac nie myslec ze cos nam dolega skupic sie na pracy lub rzeczach przyjemnych ja w ten sposób pozbylem sie wszelich opisywanych objawów nerwicy chyba wszystko zalezy od nastawienia..

Ostatnia edycja: 04-04-2009 11:40:00
  • 04-04-2009 11:44:00

nie myslcie ze wszyscy sa zle do was nastawieni myslecie ze wszyscy was kochaja uwielbiaja pani w sklepie pan którego mijasz na chodniku usmiechaj sie do nich oni cie kochaja ty tez im to pokaz takie nastawienie dziala na mnie moze wam tez pomoze pozdrawiam

Ostatnia edycja: 04-04-2009 11:44:00
  • 04-04-2009 11:48:00

nie dajcie sie nerwicy to wy decydujecie o swoim zyciu wasze mysli tworza rzeczywistosc wiec myslcie pozytywnie nerwica jest jak maly potworek zniszcie go miloscia pozytywnym nastawieniem tak jak danio niszczy malego gloda hehehe reklama raklama

Ostatnia edycja: 04-04-2009 11:48:00
  • Reklama

• 16-04-2009 22:40:00

15-01-2009 o 08:51, gość :

HEJ jestem tu nowa, i odrazu mi lepiej, ponad rok zaczęło sie mi krecic w głowie, tak trwało 3-4 miesiące, potem nagle w maju siedziałam sobie na dywanie i nagle ogromna słabośc, poczucie ze zaraz zemdleje, puls ponad 100, ciś. 150/90------------a potem jak po sznureczku się wszystko potoczyło, pogotowia bo ataki zaczęły sie powtarzać,łacznie z bólami za mostkowymi i pieczeniem, . wykonałam wszystkie badania tomograf, rezonans, krew, hormony tsh,t3,t4, hormony kobiece, testosteron, usg tętnic szyjnych,---------------wszystko ok.Jednak, stan zdrowia sie nie poprawiał, ataki częstrze,z nasileniem,nie mowiąc że zawsze towarzyszy mi przy tym ogromne uczucie zimna, zawroty głowy, nudności, zatkane uszy i prawa reka jest taka dziwna, mięsien jakby był nadwyręzony, zrobiono eeg---------------------wyszło złe---------------------diagnoza padaczka------------leki TEGRETOL, od którego miałam dziwne aury i jakies inne dziwne zjawiska, poszłam do drugiej lekarki i co powiedziała----------------dziewczyno to że w eeg masz jakies tam iglice to nie znaczy padaczka!!!! i gdzie te leki, podniosłam sie na duchu bo ta padaczka dolała oliwy do ognia, płakałam i wogołe ogólny dół, czas mijał stan sie nie poprawiał, wlądowałam u jakiegoś profesora, zrobił 2 eeg -----------------------efekt pogorszenie--------------świetnie jest sobie myslę, drugi lek topamax--------------------koszmar, płakałam jeszcze gorzej, i do tego doszły dziwne myśli jednego dnia że chyba coś sobie zrobie ------trwało to tak 20 min. potem przeszło, ale dołek pozostał, serce odmawiało jeszcze bardziej posłuszeństwa palpitacje, omdlenia, ataki si nasilały zmiast ustępować-------------------wróciłam jak pokorne cielę do tej lekarki, no i znowu powiedziała że mam tak silną nerwicę i wszystko potęguję, ale i tak muszę donieśc te 2 eeg i ono wszystko sie rozstrzygnie, narzie jestem na jakimś wyciszającym leku, bo cała dygoczę, a muszę iść do pracy.NA górze napisałam że jak tu zajrzałam to że odrazu mi lepiej, bo jak czytam to czuję że nie jestem sama, wyobcowana, rodzina dziwnie się na mnie gapi, wszyscy ciagle sie mnie pytają i co ci, i co ci, a ja myślę aby dali mi spokój, piszcie KOCHANI może pisząc wypiszemy swoje smutki żale,będzie nam lzej na-- duszy i troche przy tym weselej--------------pozdrawiam ANETA

Zrob sobie badania krwi na cholesterol, TSH, FT3, FT4
    Ostatnia edycja: 16-04-2009 22:40:00
  • 07-05-2009 19:39:00
  • 07-05-2009 22:28:00

Witam Wszystkich. Mam zaledwie 21 lat i juz nerwica... Moje objawy to: czeste bole glowy, bol w klatce piersiowej, nie zwazajac na pore kiedy chce sie polozyc spac chodze co jakies 5 mint oddawac mocz, zimne, nieraz drzace dlonie ...ale najgorszy jest chwilowy napad strachu przed smiercia, kiedy juz sie wylanczam, prawie gleboko spie, jeszcze ''czowam'' zrywam sie tym okropnym uczuciem. Jak narazie dostalam tabletki, ale nie czuje poprawy, moze przyjdzie z czasem. Pozdrawiam.

Ostatnia edycja: 07-05-2009 22:28:00
  • 07-05-2009 22:35:00

Witam Wszystkich. Mam zaledwie 21 lat i juz nerwica... Moje objawy to: czeste bole glowy, bol w klatce piersiowej, nie zwazajac na pore kiedy chce sie polozyc spac chodze co jakies 5 mint oddawac mocz, zimne, nieraz drzace dlonie ...ale najgorszy jest chwilowy napad strachu przed smiercia, kiedy juz sie wylanczam, prawie gleboko spie, jeszcze ''czowam'' zrywam sie tym okropnym uczuciem. Jak narazie dostalam tabletki, ale nie czuje poprawy, moze przyjdzie z czasem. Pozdrawiam.

Ostatnia edycja: 07-05-2009 22:35:00
  • 08-05-2009 18:53:00

czesc. weszlam tu po raz pierwszy i pierwszy raz czytam o objawach nerwicy bo ktos mi to poradzil a to dlatego ze mam problem i nie iwem czy to jest nerwica czy nie. jestem bardzo nerwowa osoba czesto wybucham, byle drobiazg a ja az sie gotuje cala, nie umiem sie nieraz na niczym skoncentrowac caly czas cos zapominam mysle o tym i za pol minuty nie pamietam po comialam isc i co mialam zrobic mam bardzo czeste bole glowy a najwieksze jak sie zdenerwuje, jak sie z kim kloce totak dziwnie drga mi glowa bardzo mnie to denerwuje ale nie moge nad tym zapanowac oprocz tego jak jestem zdenerwowana to zaczynam sie jakac, albo cala sie telepie i przewaznie wtedy jest mi zimno ale pozniej goraco i dalej sie telepie no i drganie i pocenie sie rak chyba to wszystko jak mi sie przypomni cos jeszcze to dopisze. zastanawiams ie czy to jest nerwica czy nie?

i jeszcze to ze nieraz placze bez powodu innym razem uwazam ze jestem nic nie warta ze jestem do niczego to nie jest depresja bo juz kiedys mialam depresje i inaczej to wygladalo

i jeszcze moje serce nieraz tak bardzo mocno szybko i glosno wali.

Ostatnia edycja: 08-05-2009 18:53:00

Zobacz inne dyskusje

• Witam. W sumie to nie wiem od czego zacząć, ale zaznaczę z góry ze mam 16...
  • the_other_one
    Witam. Mam ponownie kryzys... Z tymże ten dzisiejszy różni się od...
  • Wątek: Pomocy.
    Witam. Mam 18 lat, w tym roku przystępuję do matury. Zawsze miałam bardzo wysokie...
  • Poznałem to cholerstwo na własnej skórze. Straszne przeżycie. Najpierw...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/1765181_kobieta_zmeczenie_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesNegatywne skutki zdrowotne stresu
    Co to takiego stres nie trzeba zapewne nikomu wyjaśniać ani...
    Twoja sugestia