Zaloguj
Reklama

Forum: Schizofrenia

Temat: Odkupie nick na schizofrenia.evot.org, bo admin mnie zbanował i zablokował rejestracje. (10)

• Odkupie nick na schizofrenia.evot.org, bo admin mnie zbanował i zablokował rejestracje.
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Odkupie nick na schizofrenia.evot.org, bo admin mnie zbanował i zablokował rejestracje.
    Gość
    Gość
  • Reklama
    Gość

Jeżeli umrę w najbliższym czasie albo zagine to niech każdy wie dlaczego biggrin hehe Pozdrawiam Mateusz Handzlik

Zastanawia was może dlaczego najświętsza panienka przedstawiana jest jako czarno skora kobieta i do tego jeszcze z bliznami? bo mnie tak a nie wiem dlaczego..

Gość
    Gość
    Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

Sorki że się wcinam ..a wiesz że to co robisz jest karalne

Przyroda i człowiek to jedność
    https://www.youtube.com/watch?v=_MKX2rhpHhU
    Paweł

Gość
    Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

Dyskredytujesz publicznie osobę z imienia i nazwiska

Przyroda i człowiek to jedność
    https://www.youtube.com/watch?v=_MKX2rhpHhU
    Paweł

Gość

Raczej ostrzegam przed nim. Czy nie można już w dzisiejszym świecie nazwać złodzieja złodziejem, a idiote idiotą? Przecież to zgodne z prawdą. Czy prawda dyskredytuje? Nawet jeśli tak, to słusznie.

Zobacz inne dyskusje