Zaloguj
Reklama

Forum: Schizofrenia

Temat: oświecony (2)

• oświecony
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • oświecony
    Gość

Jestem ofiarą psychotroniki od 2 i pół roku,stało się to tak,że jacyś ludzie zaproponowali mi pomoc urologiczną gdyż miałem problemy z wielkością penisa i pracą jąder(jedno zostało uszkodzone) Nie znając się na urologi napisałem,że potrzebny jest przszczep nie znanym osobom. Za dwa tygodnie po włączeniu komputera wyświetliła mi się umowa czy zapłacę 20000tyś czy 30000tyś. Bezmyślnie nie pytając dla kogo i za co odpisałem,że zapłacę 30000tyś. Jak szedłem spać poczułem zapach eteru w mieszkaniu(prawdopodobnie wpuszczony przez wentylację) Pózniej pamiętam tylko jak ktoś mi coś wszczepiał coś w ucho i w odbyt Wyświetlano mi komputerowe sny,myślałem,że robią ze mnie wariata i zamknąłem się w psychiatryku. WSCIEKLI SIĘ i odrazu zaczęło się regularne kilkukrotne budzenie w ciągu nocy(chyba nieporozumienie z tymi ludżmi) Mam mikrokamerę w oku wygląda jak naturalna żyłka tylko leci z góry na dół przez oko z nacięciem na środku oka. W dzień nagrane filmy są puszczane mi w nocy... : NAJGORSZE JEST TO

Zobacz inne dyskusje