Zaloguj
Reklama

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: OSZUST- ADIPEX SPRZEDAM 516-665-672 NR OSZUSTKI ADIPEKS SPRZEDAM ADIPEX KUPIE (7)

• OSZUST- ADIPEX SPRZEDAM 516-665-672 NR OSZUSTKI ADIPEKS SPRZEDAM ADIPEX KUPIE
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

linki podane przez szanownego przedmowce nie maja nic wspolnego z lekiem ***.
    Lek obecnie dostepny jest w Czechach w kazdej z aptek na recepte za 700-800Kc wiec po co go podrabiac?
    Internetowi sprzedawcy przescigaja sie w podobnych bzdurach,tylko poto zeby zawyzac cene produktu.
    Czym tanszy *** w sieci tym wiecej na temat jego sprzedawcy.
    Do tej pory nikt nie pokazal na fotografi nie podal odpowiedniego linka,do wyrzej opisanej podrobki.
    Aktualny nr ser 1A031A,dat.waz. 12/2010
    Dzwoniac do producenta lub jednej z wielu aptek w Czechach,mozemy to potwierdzic,a to jest najbardziej wiarygodne zrodlo.

Gość
  • Reklama
    Gość

idź na policję i tyle

Gość
    Gość
    Gość

witam.na tym forum ogłaszają się oszusci z sosnowca/katowic którzy ( facet i kobieta) maja nr tel 510-635-471 oszusci zapewniali mnie ze sprzedawany przez nich lek pochodzi z czech i jest oryginalny, zamówiłam ten preparat zaplacilam 240zł, wyglądalo wszystko okey, niestety czulam sie podczas zazywania tych lekow bardzo zle, ja bralam juz adipex i czulam sie dobrze, co wazne chudla, a tutaj biorac tydzien, tydzien meczarni, zlego samopoczunia, ciaglej sennosci, wszedzie zaczely mi sie pojawiac siniaki bez uderzenia sie, aptetyt normalny tak jak bym nie brala leku hamującego głod. Po tygodniu zaczełam przeglądać internet i natknęłam sie na wpis na jednym z forów poświęconym odchudzaniu na post oszukanej dziewczyny ktora dostala chinski podrabiany adipex, pod postem byl nr tel sprzedawców u których ja zamówiłam ten lek, byla podana tez strona internetowa. Dziewczyna pisala ze kapsułka po przekrojeniu nie ma płynu w środku tylko granulki, ja nie mialam pojecia ze istnieja podrabiane leki na odchudzanie. Od razu przepołowiłam jedną z kapułek i niestety wysypały się granulki. Zrobilo mi sie ciemno przed oczami. Zaczelam sie zastanawiac co ja zazywam, nastepnego dnia pobiegłam do lekarza i powiedzialam co i jak, lekarz kazał natychmiast odstawic te leki i dostałam skierowanie na morfologie ze względu na wylewy podskórne(siniaki) one zaczeły mi wychodzic od drugiego dnia od zaczecia kuracji. Okazało się że mam za mało płytek krwi, ponizej normy o 60!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mogłam dostać wylewu!!!!!!!!!!drogie panie uwazajcie co kupujecie a jesli juz kupicie jakies lek w internecie sprawdzcie dokładnie czy to oryginał!!! nasze zdrowie jest wiecej warte niz piękna figura !!!chinskimi lekami naprawde mozna sobie zaszkodzic,
    Sprawe zgłosiłam na policję, i co usłyszałam?? ze schwytanie takich sprzedawców (podrabnianych leków) jest niesamowicie trudne gdyz zmieniaja oni dane, nr konta, a adresatami paczki sa ludzie ktorzy nie mieszkaja pod adresem na paczce, adresy te czesto nie istnieja badz sa to adresy placówek poczty. Walka z wiatrakami!!! Pozdarwiam

Zobacz inne dyskusje