Zaloguj
Reklama

Forum: Depresja

Temat: Pomocy (7)

• Pomocy
    Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Pomocy

Powinniście odseparować się od toksycznych rodziców Kuby, bo mają zły wpływ na niego i na Ciebie. Zniszczyli mu życie i śmią obarczać za swoje błędy inne osoby? No ja widać często ludzie nie dostrzegają swoich błędów, więc nie bierzcie tego do siebie co mówią wam rodzice. Najlepiej byłoby gdyby Twój chłopak wrócił do brania leków, lub udał się ogólnie do psychologa/psychiatry, chociaż i Tobie pomoc by się przydała, bo rozumiem, że nie jest Ci lekko i trudno jest znieść Ci tą całą sytuacje, a u lekarza może dowiesz się czegoś nowego, może zaproponuje rozsądne wyjście z sytuacji i pomoże Ci pomóc Twojemu chłopakowi. Poza tym powinniście się wyprowadzić, jeśli to jest możliwe, a nawet jeśli nie to przebywanie w tym domu wykończy was prędzej czy później, albo jego rodzice zniszczą wasz związek. Nie poddawaj się, bądź silna i zastanów się co powinnaś zrobić, aby było jak najlepiej.

Czy jest coś gor­sze­go niżeli śmierć? Życie, jeśli prag­niesz umrzeć.

• Pomocy
    Gość

Niestety Kuba nie widzi błędów i winy rodziców...nie dopisalam tam że aktualnie jestem u swoich rodziców a Kuba w UK.Chciał jechaća ja nie broniłam mu bo była to dla mnie najlepsza opcja ucieczki od jego rodziców. Niestety historia lubi się powtarzać i jego rodzice nadal naciskaja na jego powrót tutaj utratę pracy i bezrobocie nie zważając na to ze mamy dziecko i że jeśli wróci nie będziemy w stanie utrzymać Maleństwa... Kuba ma iść do lekarza tutaj w pl bądź jeśli się uda to w UK. Obawiam się tylko że wygrają ze mną i Kuba posłucha rodziców i wróci do polski...co dla mnie będzie kolejnymi nerwami i stresem ze względu na brak środków do życia oraz że będą nadal go nastawiać przeciwko mnie. Mówią ze go nie kocham że jestem zla ..czy wytrzymala bym z człowiekiem w depresji aż 3lata gdybym nie kochała? Niosę na swoich barkach ogromny ciężar, dużo nerwów stresu ...

• Reklama
  • Pomocy
    Gość

Dziewczyno, nauke odloz na pozniej, musisz pojsc zarabiac na siebie i potomka.
    Nie rozumiem dlaczego Ty ogladasz sie na innych zeby Tobie pod nos podsuwali a od siebie nie dajesz nic.
    Wina tez obarczasz obcych ludzi ale tutaj tak juz jest, ze wszystkie panny z dziecmi obarczaja wina innych, nigdy siebie.
    Wez odpowiedzialnosc za to co sie stalo, jestes dorosla na tyle zeby rozumiec ze nikt nie ma obowiazku
    utrzymywac panny z dzieckiem.
    Chlopak je4st silnie przywiazany do rodzicow, ten zwiazek nie ma szans, nie chce prorokowal lecz to juz widoczny koniec.
    Rodzice zajma sie swoim chorym synem ale nie Toba. Szukaj szybko pracy a dziecko do zlobka albo z dziadkami.Ja nie mam zamiaru glaskac Ciebie po glowie jak kito bo on nie ma pojecia o zyciu sam dopiero konczy jakas szkole i jest mlodszy od Ciebie.
    Otwieram Tobie oczy ze zycie nie jest lekkie, latwe i przyjemne jak by chcialo sie, trzeba zakasac rekawydo roboty.

• Pomocy
    Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.

"kito bo on nie ma pojecia o zyciu sam dopiero konczy jakas szkole i jest mlodszy od Ciebie. "

Coś mi się wydaje, że ludzie na tym forum wystarczająco, aż za dużo o życiu wiedzą. Jeju... jak wy plujecie jadem. Nie wstyd wam?

Co do Twojej sytuacji to również jestem za tym, byście jak najszybciej odcięli się od tego toksycznego towarzystwa. Ja bym postawił sprawę jasno: albo ja i nasza rodzina, albo twoi rodzice. I koniec, kropka. Poszedłbym na twoim miejscu do pracy, a szkołę można zawsze ukończyć zaocznie. To nie koniec świata. Nie uważało się jak się robiło, to trzeba teraz ponieść tego konsekwencje i nie być ciągle zależnym od chorego partnera, któremu pewnie też jest z tym bardzo ciężko.

Ostatnia edycja:

"Najlepsze, co mógłby mi przyjaciel bliski ofiarować, to strzał jeden celny z rewolweru, a w łeb prosto. "

• Pomocy
    Gość

no dobrze ale ona tez powinna wziac sie do roboty a nie taka cwaniara ze on zapieprza i jej kase przysyla a ona se na chacie siedzi przeciez jest rownouprawnienie a ona cwaniakuje jak kazda laska

• Pomocy
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
Zobacz inne dyskusje