Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Zaburzenia afektywne dwubiegunowe - CHAD

(4)

Bipolar disorders - grupa dla pacjentów i opiekunów

Temat: Sanatorium Moszna - istna KATASTROFA (2)

• wczoraj 13:36:29

JEDEN WIELKI DROGI CYRK KTORY NIE MA NIC DO CZYNIENIA Z LECZENIEM - LEKARZE BEZ WYJATKU NIEKOMPETENTNI NA POZIOMIE FELCZEROW Z CZASOW SPRZED 1 WIJNY SWIATOWEJ - NIEZAINTERESOWANI ORDYNUJA LEKI GRUPOWO - CALY TURNUS DOSTAJE TO SAMO AZ SIE ZAPAS KONCZY - DLA NIEPELNOSPRAWNYCH NIEZLICZONE SCHODY I POLPIETRA - DLA TYCH SAMOPLACACYCH ZARCIE JAK W ZACHODNIM HOTELU - DLA TYCH Z NFZ SKROMNE JEDZENIE BEZ WYBORU PRZY ODDZIELNYCH STOLIKACH - SIOSTRY NIEOBECNE LUB NIEPRZYTOMNE - JEDNYM SLOWEM CHCESZ PIENIADZE WYRZUCIC BEZ SENSU - JEDZ DO MOSZNEJ

Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    wczoraj 13:42:52

Nie przypuszczałam, że aż tak żle w tej Mosznej teraz. Kiedyś wszyscy tam jeżdzili i chwalili. No, ale jeśli teraz jest tak żle, to faktycznie, szkoda pieniądze wyrzucać w błoto. Na szczęście są jeszcze w Polsce inne sanatoria- na poziomie.

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• Jagusienika
    Witam! Od kiedy leki działają zaczęłam widzieć, odczuwać wszystko...
  • donatella666
    Witajcie!Jestem nowa na forum więc zacznę od krótkiej autoprezentacjiMam 22...
  • patrycjaburel
    ARTYKUŁ: Kliniczne cechy różnicujące chorobę dwubiegunową i...
  • anonymous
    Przeczytaj komentowany artykuł: Zaburzenie dwubiegunowe a otępienieRecenzent Jacek...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/15jy0012rf_kobieta_blekita_oczy_wlosy_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesTańcząc na linie nad przepaścią -...
    Osobowość jest pewnym dominującym sposobem postrzegania świata,...
    Twoja sugestia