Zaloguj
Reklama

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Seks (22)

ulubione
  • Seks
    Gość

Cześć, Tu Mietek z Poznania. Mam 72 lata i nieodpartą ochotę na ostry seks z młodą kobietą. Wszystko zaczęło się, gdy mój syn podarował mi na moje 71 urodziny Laptopa. Z początku odwiedzałem strony poświęcone mojemu hobby tj. kolekcjonerstwo i modelarstwo. Z czasem jednak zaczęły mnie interesować strony z seksem. Bardzo mnie to wszystko zdziwiło, tzn. to że ten internet wręcz kipi od seksu ! Za komuny to by było nie do pomyślenia! Ale do rzeczy. Powiem otwarcie bo mam swoje lata i się nie wstydzę. Onanizuję się przy oglądaniu tego typu stron. Lewą ręką pobudzam członka, a prawą pieszczę okolicę odbytu. Przypominają mi się stare dobre czasy. Piszę to dlatego, iż przed śmiercią chciałbym jeszcze ostro podupczyć - tak jak robią to na tych filmach tak bezpruderyjnie. I tu pytanie do Was. Czy nienarażę się na śmieszność lub kompromitację idąc do agencji towarzyskiej i zaproponowanie takich usług co widziałem na tych filmach? np. fetysz lub sikanie? Pomyślicie że dziadowi *** na starość, ale ja naprawdę muszę gdzieś znaleźć ujście moich fantazji.

Ostatnia edycja:
  • Seks
    Gość

Wysyłam na psychiatrię na oddział zamknięty

Ostatnia edycja:
  • Seks
    Gość

looool

Ostatnia edycja:
  • Reklama
  • Seks
    Gość

łehehe bezpruderyjnie xD

jak dla mnie wstyd to pisac w ogole ;p

Ostatnia edycja:
  • Seks
    Gość

no co ty, przecież on jest ***

Ostatnia edycja:
  • Seks
    Gość

dziadziu idz do agencji bo życie ucieka

Ostatnia edycja:
  • Seks
    Gość

nawet jak sie czymś zarazisz to w tym wieku .................

Ostatnia edycja:
  • Seks
    Gość

to w tym wieku mała strata i tak mało ci już zostało

Ostatnia edycja:
  • Seks
    Gość

jak jest w takiej formie to moze jednak duzo

Ostatnia edycja:
  • Seks
    Gość

tylko czy która sie nie porzyga na niego ?

Ostatnia edycja:
Zobacz inne dyskusje