Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Temat: SOLIAN - Amisulpryd Amisulpridum - wszystko o tym leku (3)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:

odpowiedz nowy wątek
ulubione
  • SOLIAN - Amisulpryd Amisulpridum - wszystko o tym leku
    27-01-2009 21:26:00

bardzo proszę o wyrażanie opinii na powyższy temat przez osoby, które miały/mają do czynienia z tymże lekiem, dziękuje..

Ostatnia edycja: 27-01-2009 21:26:00
    27-01-2009 22:11:00

biore go.czytalem artykul o badaniach na grupie osob i wynika z nich ze jego skutecznosc czyli czestosc z jaka pomaga chorym jest ciut lepsza nawet od olanzapiny.duza rozpietosc dawek przez co latwosc do dostosowania do potrzeb pacjenta.sposrod nowych lekow

jak abilify,zeldox,serdolect najbardziej bezpieczny i jak pisalem wyzej co najwazniejsze daje wieksze szanse na poprawe czy remisje sposrod nowych lekow.u kobiet niestety moze wystapic mlekotok.jest na to lek jakis podobno.

pozdrawiam!

Ostatnia edycja: 27-01-2009 22:11:00
  • Reklama
    21-04-2012 10:21:13
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• Mam rozdwojenie jaźni ? Hej. Mam na imię Natalia. Mam 16 lat. Od trzeciego roku życia jestem pod obserwacja...
  • Vizal
    Szczecin - szukam dobrego psychiatry Hej,Podejrzewam u siebie zaawansowaną nerwicę bądź nerwicę...
  • ShyGuy
    Kiedy kończy się kara a zaczyna znęcanie psychiczne? Mam taki problem, mianowicie kilka dni temu podczas dyskusji z żoną na temat, w...
  • Mar31
    Znajomość z portalu,przyjaźnią w realu Poznałyśmy się przez forum i zaprzyjaźniłyśmy w realnym...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/uklad_nerwowy_neuron_istock_000003418048large-W300H200.jpgFot. iStockNeuropsychotechnologia
    Opracowanie to jest wstępem do cyklu artykułu na temat...