Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Sulpiryd (12)

• Sulpiryd

Hej, mam pytanie. Cierpię na zaburzenia jelitowe (prawdopodobnie nerwica lub zespół jelita drażliwego). Leczę się u lekarza gastroenterologa, który zapisał mi sulpiryd. Ostatnio nasłuchałem się wiele negatywnych opinii na temat tego leku wiec moje pytanie jest takie: czy warto przy moich dolegliwościach go brać? Pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedź.

Ostatnia edycja:
  • Sulpiryd

nie warto jest wiele innych nie psychotropowych sulpiryd stosuje sie gł. w leczeniu schizofrenii

Ostatnia edycja:
  • Sulpiryd

Bierz doraźnie jakieś benzodiazepiny, ale uważaj na potencjał uzależniający. Sulpiryd to neuroleptyk, podwyższy Ci prolaktynę jeszcze...

Ostatnia edycja:
  • Sulpiryd

lepiej sie konsultowac z lekarzem, a nie kierowac sie opiniami obcych ludzi, trzeba pamietac, ze kazdy ma inny organizm i inaczej wchlania leki

Ostatnia edycja:
  • Sulpiryd

sulpiryd oprocz dzialania przeciwpsychotycznego dziala rowniez na zoladek.a dokladnie na wzody zoladka.moj lekarz mowil ze gdy bierze sie sulpiryd zadne leki nie zniszcza zoladka gdyz sulpiryd go chroni. pierwsze ulotki sulpirydu wspominaly o tym.

Ostatnia edycja:
  • Reklama
  • Sulpiryd

czy sulpiryd uzaleznia?

Ostatnia edycja:
  • Sulpiryd

nie!

Ostatnia edycja:
  • Sulpiryd

z tego co wiem sulpiryd w malych dawkach nie ma dzialania neuroleptycznego.

Ostatnia edycja:
  • Sulpiryd

ja po Sulpirydzie (brałam przypisane na Zespół Jelita Drażliwego )przytyłam ponad 15 kilogramów, dodatkowo rozstroiła mi się miesiączka oraz dostałam mlekotoku. Nie polecam!!!!!

Ostatnia edycja:
  • Sulpiryd

Moja córka także dostała mlekotoku. Podniosła jej się znacznie prolaktyna (zbadana po 3 mcach od odstawienia leku 46 a norma do 15). Wyczuła guzek w piersi.Zrobiłyśmy USG dzięki Bogu nie jest to nic złego. Sulpiryd przepisał jej gastrolog.Raczej nie polecam

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?
Zobacz inne dyskusje