Zaloguj
Reklama

Forum: Depresja

Temat: Szukam przyjaciela lub przyjaciółki z okolic Sosnowca (5)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:

odpowiedz nowy wątek
ulubione
  • Szukam przyjaciela lub przyjaciółki z okolic Sosnowca
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Reklama

Hej, jestem z okolic Katowic, mam 38 lat i ten sam problem ... Myślę,że znajdzie się wiele osób nie mających z kim pogadać, wyjść na kawę czy spacer..
    Wiem, że czasami bardzo ciężko zmotywować się do wyjścia z domu, napisania maila czy sms.
    Myślę jednak,że jak sami nie spróbujemy tego zmienić, to nikt inny tego za nas nie zrobi .
    Proponuję małą akcję typu "poznajmy się"
    Zapraszam

Gość
    Pysia76 2015-02-26 13:22:02
    Hej, jestem z okolic Katowic, mam 38 lat i ten sam problem ... Myślę,że znajdzie się wiele osób nie mających z kim pogadać, wyjść na kawę czy spacer..
    Wiem, że czasami bardzo ciężko zmotywować się do wyjścia z domu, napisania maila czy sms.
    Myślę jednak,że jak sami nie spróbujemy tego zmienić, to nikt inny tego za nas nie zrobi .
    Proponuję małą akcję typu "poznajmy się"
    Zapraszam
  • Reklama
    Gość

To ja dałam to ogłoszenie kilka miesięcy temu - jestem kobietą z Sosnowca. Mimo, że w ogłoszeniu było napisane, że zależy mi wyłącznie na znajomościach w realu, napisało kilka osób zainteresowanych wyłącznie pisaniem maili. Odpisywałam jakiś czas ale na dalszą metę okazało się to bez sensu. To niesamowicie frustrujące i zwyczajna strata czasu. Niepotrzebnie podałam adres e-mail. Dostaję tylko dużo więcej spamu. Samotna jestem tak samo, jak byłam wcześniej. To chore.

Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

Szkoda, że to daleko, bo wiek by się zgadzał .Tak bym chciała się spotkać właśnie z kimś takim,co ma takie problemy jak Ty i ja. Nie mam szczęścia do tego,żeby ktoś mieszkał blisko mnie z takimi problemami. Szkoda.

Reklama
Zobacz inne dyskusje