Zaloguj
Reklama

Forum: Depresja

Temat: uwolniony (15)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:

nowy wątek
ulubione
  • uwolniony
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Reklama
  • uwolniony
    Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

...no, to super, jedyna osoba na forum, która jest pozytywnie nastawiona, mimo nieszczęść. Gratulacje.

Lęku...odwal się ode mnie. Jola.

• uwolniony
    Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.

Zazdroszczę takiego pozytywnego nastawienia

"Geniusz to wieczna cierpliwość." Michał Anioł

Image

• Reklama
  • uwolniony
    Gość

No to się udzielaj. Ludzie proszę o radę i wsparcie. Jesteś żywym przykładem, że można trudności pokonać. Brawo !!

• uwolniony
    Gość

ciekawy wpis.. tym razem ktos chce sluchac a nie pisze o problemach i ucieka..
    miales szczescie w nieszczesciu dojsc do tego co inni probuja dojsc latami.. pamietaj jednak ze wiele osob cie nie zrozumie.. bo nie sa tam gdzie jestes ty.. to nie znaczy ze masz milczec ale wykorzystac to do nauki pokory.. a tej bedziemy sie uczyc do konca naszych dni..

Jesli mozesz cos zrobic dla nas.. tego forum to pomod sie za nas.. to bedzie najlepszy dar.. i wierz i nie przestawaj iz Bog jest silniejszy niz nasze ulomnosci czy dziwne myslenie.. wierz za nas.. bo nasz problem to fakt ze tej wiary co ty nie posiadamy.. wykorzystaj to..
    Pamietasz jak 4 ludzi wnosilo paralityka i wrzucali go przez dach do Jezusa? TEn paralityk nie wierzyl ale wystarczyla wiara tych ludzi... mam nadzieje ze rozumiesz ze ty masz wraz z innymi wierzacymi byc tymi ludzimi dla tych co potrafia tylko lezec.
    i tego ci zycze.. moze wkoncu i ja wstane z tego lozka!

• uwolniony
    Gość

dokładnie......4 na noszach....to modlitwa......dokładnie.......robię to.....może za mało ale choć trochę co dzień...i jest dużo ludzi co mnie o modlitwę prosi

• uwolniony
    Gość

Oo.... znalazł garnek przykrywke....wszystkie plagi egipskie..!!

• uwolniony
    Gość

Ostatnij deski sie lapia, wlasne klepanie nie daje efektu, moze nawiedzona ma znajomosci w chmurach

• uwolniony
    Gość 2016-10-22 18:36:19
    ciekawy wpis.. tym razem ktos chce sluchac a nie pisze o problemach i ucieka..
    miales szczescie w nieszczesciu dojsc do tego co inni probuja dojsc latami.. pamietaj jednak ze wiele osob cie nie zrozumie.. bo nie sa tam gdzie jestes ty.. to nie znaczy ze masz milczec ale wykorzystac to do nauki pokory.. a tej bedziemy sie uczyc do konca naszych dni..

Jesli mozesz cos zrobic dla nas.. tego forum to pomod sie za nas.. to bedzie najlepszy dar.. i wierz i nie przestawaj iz Bog jest silniejszy niz nasze ulomnosci czy dziwne myslenie.. wierz za nas.. bo nasz problem to fakt ze tej wiary co ty nie posiadamy.. wykorzystaj to..
    Pamietasz jak 4 ludzi wnosilo paralityka i wrzucali go przez dach do Jezusa? TEn paralityk nie wierzyl ale wystarczyla wiara tych ludzi... mam nadzieje ze rozumiesz ze ty masz wraz z innymi wierzacymi byc tymi ludzimi dla tych co potrafia tylko lezec.
    i tego ci zycze.. moze wkoncu i ja wstane z tego lozka!

oczywiście że będę się modlił i poproszę o to innych np przez mój blog. Druga czesc o tym co przeszedłem - miałem m.in etap niemowlaka czyli pampers i nauka chodzenia - część 2 : mieczducha888.blogspot.com/2016/11/pan-jezus-nadal-czyni-cuda-uratowany.html
  • uwolniony
    Gość

A mozesz sprawdzic,czemu jezus przestal odpisywac na moje smsy?zero kontaktu

Reklama
Zobacz inne dyskusje