Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Uzależnienia

(4)

Uzależnienie, alkohol, narkotyki oraz inne używki. ZZA, DDA, FAZ, chory w rodzinie, itd. Uzależnienie od korzystania z komputera - Internet Addiction Disorder. Porozmawiajmy.

Temat: uzaleznienie od leków bezo. (2)

• 01-07-2011 21:17:29

Mnie też lekarze za młodych lat leczyli lęki relanium, w latach 80-tych za paczkę kawy można było dostac wszystkie leki uzalezniające o których nie wiedziałam jaki przyniosa skutek póżniej, nie wiem czy wiedzieli lekarze psychiatrzy, teraz jestem wrakiem, straciłam prace żyje z zasiłku z OPS i lęki mam silniejsze i dalej biorę leki ale jeszcze teraz p.depresyjne, do tego n ie pale, dobrze sie odżywiam biorę dużo witamin, ale psychika do kitu, pomaga mi rodzina bardzo boję się być sama, przy kimś się trochę uspokajam, żeby nie samotnośc, moze bym leków brała mniej, ale bardzo mało wychodzę im dłużej siedze w mieszkaniu tym bardziej się boję wyjsc np. do sklepu istny koszmar, ludzie młodzi nie bierzcie tych leków uzależniejących zrujnujecie sobie życie, byłam na odwykach ale pomagało na krótko, życie w szpitalu a na zewnątrz to różnica. Pozdrawiam

• Reklama

• 18-12-2011 20:07:11

Witaj,

Przeczytałam Twoj komentarz, potrzebuje pomocy moj brat ma 28 lat, od prau lat jest uzalezniony od lekow (nie wiem jakich) ktore popija alkoholem dla wzmocnienia działania. Mam problem jak pomoc mu w walce z uzaleznieniem co powinnam zrobic? jak z nim rozmawiac? odsunal sie calkowicie od rodzicow tylko ze mna chce rozmawiac, stracil prace i zle wyniki nie pozwala mu podjac nowej pracvy, prosze o jakies cenne rady. Justyna

Zobacz inne dyskusje

• Dzień dobryZaniepokoiłam się relacją między moim chłopakiem a...
  • gugeeekx3
    w ciagu jednego dnia znajduje male butelki ` setki ` z 6, czasami sie trafi i wiecej . Moja...
  • lolaaa12345
    Jestem uzależniona od amfetaminy od wakacji mniej więcej dwa miesiące biorę...
  • nieznana123
    Hej. Jestem Dominika i mam 16 lat. Mam rodziców po rozwodzie. Najpierw byłam z...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/0237_IMG_0019-W300H200.jpgFot. medforumZespół Otella - gdy zazdrość zabija...
    Jednym z podtypów zespołu urojeniowego jest zespół...
    Twoja sugestia