użytkowników online: 4298
Oceń forum: 
 (3.7)

Jak sobie radzić ze stresem w domu i pracy; formy relaksu, idealne miejsce pracy.

O grupie Forum  Wiadomości (79) Artykuły (32) Porady (13) Społeczność (81) Szukaj  

Gorączka spowodowana stresem? [6]

• Dodano: 20-05-2012, 11:20
      •  
      •  
      •  
      •  
      Nie jestem pewna, czy trafiłam na dobre forum, w każdym razie potrzebuję fachowego spojrzenia na sprawę. Od średnio dwóch lat, cyklicznie, kilka razy w roku, nagle i niespodziewanie dostaję gorączki, która rośnie nawet do 39,5 stopni. Trwa to plus minus 3 dni, bez żadnych dodatkowych objawów, jedynie gorączka. Znajomi zasugerowali mi, że może być to związane ze stresem-i rzeczywiście, kiedy przypomnę sobie ostatnie razy, miało to miejsce tuż przed egzaminem na prawo jazdy lub tuż przed egzaminami na uczelni. Czy może mieć to związek ze stresem? Co w takim wypadku powinnam zrobić?
      • Dodano: 04-06-2012, 19:17
      •  
      •  
      •  
      •  
      .
      edytowano: 07-01-2014, 14:51
      • Dodano: 05-06-2012, 22:30
      •  
      •  
      •  
      •  
      Obserwuj swoja reakcje, w trakcie małego i duzego stresu badaj swoją temperature. Jezeli rzeczywiscie Ci to przeszkadza to zapisz sie do psychiatry. Tylko nie mów mu odrazu o reakcji na stres bo pewnie bedzie sie tym sugerował. Prawdopodobnie przepisze Ci coś na uspokojenie, byleby nie lek który spowoduje senność lub znużenie. Z mojego doświadczenia polecałbym hyrdoxizine, nie uzależnia i nie powoduje objawów ubocznych.
      • Dodano: 20-08-2013, 18:25
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mam dokładnie tak samo. Przed bardzo stresującymi wydarzeniami albo gdy się dowiem o czyms strasznie dla mnie stresującym dostaję gorączki ze stresu - czuję, że aż mi twarz płonie, policzki są bordowe itd. I co więcej odczuwam to nie w chwili tego ogromnego stresu, lecz gdy on już lekko przechodzi - wtedy dopiero gdy emocje lekko opadają czuję podwyższoną temperaturę. Nigdy jej nie mierzyłam i nie wiem do jakiej wartości dochodzi, ale na pewno lekka nie jest.
      • Dodano: 23-08-2013, 13:12

wiadomość usunięta z powodu naruszenia regulaminu Forum

treść wiadomości zachowana w archiwum

• Dodano: 23-08-2013, 13:52
      •  
      •  
      •  

Wiecie jakie są rodzaje zaburzeń snu? http://www.mogespac.pl/wiedza/szczegoly/12008/1/rodzaje-zaburzen-snu-zaburzenia-snu-wedlug-klasyfikacji-chorob.html

• Dodano: 23-08-2013, 14:31
      •  
      •  
      •  
      •  
      To choroba psychosomatyczna. Są objawy, przyczyny fizycznej nie ma.

Podobne dyskusje

Komentowane konferencje

Konkurs na forum
        Konkurs tematyczny