użytkowników online: 279
Oceń forum: 
 (3.0)
      Czym jest i jak sobie z nią radzić? Jak rozpoznać czy to depresja? Nie bój się pytać.
       O grupie Forum  Wiadomości (269) Artykuły (51) Porady (10) Społeczność (542) Szukaj  

Forum - Depresja

Coaxil [253]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 31-01-2014, 13:41
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ludzie czemu Wy na forum robicie takie bledy ortograficze.gdzie nie spojrze tam byki. Wstyd. Analfabetyzm! Jakbyscie do szkoly nie chodzili!!!
      • Dodano: 19-07-2007, 16:07
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jak się czujecie po Coaxilu?
      [addsig]

Kuba46

• Dodano: 24-07-2007, 22:55
      •  
      •  
      •  
      •  
      Brałam Coaxil przez dosc długi czas. Lek jest dośc delikatny i rzeczywiście pomaga, mimo że trzeba długo czeka na efekty. Problemy też są kiedy się odstawia lek. Ja przeszłam to dośc gwałtownie i dopiero po czasie wszystko się unormowało. Może by to skutek odstawienia podawanej substancji, lub pogorszenia się stanu zdrowia psychicznego. Jednak sam Coaxil polecam, jeżeli zaburzenia nie są zbyt zaawansowane i nie chce się brac silnych lekarstw.
      • Dodano: 25-07-2007, 00:52
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja także polecam coaxil, miałam straszne problemy rodzinne i gdyby nie ten lek byłoby bardzo żle, po nim czułam się bardziej obojetna na wszystko i całkowicie wyluzowana do tego powrócił mi dobry humor, brałam go około 1,5 roku mniej nie ma sensu bo działa pomalutku ale spokojnie i potem trzeba długo stopniowo schodzić z dawki.

Pozdrawiam, Gosia!
      • Dodano: 02-12-2007, 19:41
      •  
      •  
      •  
      •  
      Hej ja biore ten lek ale jest słaby i zle się czuje ponieważ biorę go dopiero 3 tygodnie nie wiem dla czego ale czasami drentwieje mi jezyk i wiem że dzieje sie to na tle nerwowym
      • Dodano: 02-12-2007, 19:43
      •  
      •  
      •  
      •  
      Hej ja biore ten lek ale jest słaby i zle się czuje ponieważ biorę go dopiero 3 tygodnie nie wiem dla czego ale czasami drentwieje mi jezyk i wiem że dzieje sie to na tle nerwowym
      • Dodano: 03-12-2007, 03:54
      •  
      •  
      •  

Czym jest depresja sezonowa? Dowiedziałam się w tym artykule:

http://www.psychiatria.pl/txt/a,603,0,depresja-sezonowa,from-user

• Dodano: 03-12-2007, 12:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      ten lek nie pomógł mi w cięzkiej depresji.
      • Dodano: 29-12-2007, 16:16
      •  
      •  
      •  
      •  
      icon_razz.gif czy po tym leku moga wystapic bole glowy? Biore go od jakis 2 tygodni i od paru dni miewam takie bole nie wiem migrenowe?!
      • Dodano: 02-01-2008, 22:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      ja biorę coaxil od miesiąca i powiem że trochę poprawia samopoczucie. na początku odczuwałam straszną senność i zmęczenie. na początku może być dość ciężko bo nawet ręce mi drżały ale teraz nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. więc głowa do góry organizm musi się przyzwyczaić icon_smile.gif
      • Dodano: 25-01-2008, 20:16
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja biore ten lek od tygodnia. Zaczynam odczówać pierwsze efekty jego działania. z osoby snującej tzw. "teorie spisku" zminiam się w bardziej obojętną na otoczenie. Jeżeli tak będzie dalej to będę bardzo zadowolona icon_smile.gif
      • Dodano: 27-01-2008, 09:04
      •  
      •  
      •  
      •  
      biore od ponad tygodnia, teraz mam z 2 tab. przejść na 3, ale czuje sie fatalnie, robi mi sie słabo, mam lekkie zawroty, rano budzę się z lękiem i dusznościami, czy tak na poczatku ma być, na ulotce jest mnało objawów nieporządanych,a lek jest raczej dobrze tolerowany, dodam, że jestem niskociśnioeniowcem

Podobne dyskusje

Komentowane konferencje

Konkurs na forum
        Konkurs tematyczny