użytkowników online: 3084
Oceń forum: 
 (3.0)
      Czym jest i jak sobie z nią radzić? Jak rozpoznać czy to depresja? Nie bój się pytać.
       O grupie Forum  Wiadomości (277) Artykuły (45) Porady (10) Społeczność (546) Szukaj  

Forum - Depresja

COAXIL+TRITTICO CR [2]

• Dodano: 14-02-2012, 19:21
      •  
      •  
      •  
      •  
      Od 30 lat a mam 58 jestem na przeroznych lekach uspokajających,antydepresantów.Z przerwami brałam te leki.Ok. 10 lat leczono mnie na depresje okazalo się,że to była nadczynnośc tarczycy.Po podleczeniu jej czułam się wyśmienicie.Póżniej dalej wahania nastrojow i dalej leki.Obecnie biorę Coaxil 3x dziennie oraz 2/3 Tabl. na 2 godz.przed snem TRITTICO CR Po 2-ch tyg.poczułam się lepiej,niestety teraz jest coraz gorzej bol mięśni a może to drżenie, niepokój .Na twarzy wyskakują mi jakieś krosty czy to od tego leku już sama nie wiem.Proszę czy ktoś brał te leki Coaxil + TRITTICO CR razem niech odpisze mi. I dlaczego było lepiej a teraz jest gorzej a biore od 7-go stycznia br.Dziekuję i pozdrawiam Anna
      • Dodano: 14-02-2012, 19:36
      •  
      •  
      •  
      •  
      Może odstaw leki jak nie ma poprawy i zobaczysz, ewentualnie kup sobie magnez jak masz problemy z mięśniami i naucz się relaksacji i rozluźniania mięśni, pewnie jesteś cała spięta i zestresowana, a od tego i bez leków wychodzą wypryski skórne, usiądź po turecku, zrób kilka swobodnych wdechów z pełnym wydechem przez luźno przykniete usta, postaraj się rozluźnic wszystkie spięte partie ciała i wszystko powinno sie unormować.

Podobne dyskusje

Komentowane konferencje

Konkurs na forum
        Konkurs tematyczny