użytkowników online: 2253

Uzależnienia

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (3.2)

Uzależnienie, alkohol, narkotyki oraz inne używki. ZZA, DDA, FAZ, chory w rodzinie, itd. Uzależnienie od korzystania z komputera - Internet Addiction Disorder. Porozmawiajmy.

O grupie Forum  Wiadomości (15) Artykuły (9) Porady (2) Społeczność (263) Szukaj  

Forum - Uzależnienia

jak rzucic fajki ? [35]

• Dodano: 05-05-2013, 10:14
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja panietam, ze mi sie podobal ten obrazek
      • Dodano: 07-05-2013, 19:01
      •  
      •  
      •  
      •  
      U mnie 3 osoby w domu paliły, teraz kupili sobie Volish elektroniczny papieros i wszyscy to kopcą. Ja paliłem też trochę ale rzuciłem bez problemu.
      • Dodano: 01-06-2013, 21:33
      •  
      •  
      •  
      •  
      Pale koło 2 paczek dziennie i nic mi nie pomaga w rzuceniu,e-papieros lezy w kącie,gumy-nic nie daly ani nawet akupunktura czy biorezonans.zobaczylam reklame desmoksanu wiec weszlam na odpowiednie forum, tez ludzie mowia ze nie dziala,cukiereczki z cytazyną.Zybanu przy mojej chorbie nie wolno mi bo to lek antydepresyjny,mogloby mi sie pogorszyc i moj psychiatra sie nie zgodzil.Raz owszem rzucilam fajki na 3 m-ce,ale bylam na anty wtedy do swojego leczenia psychiatrycznego,i potem musialam swoje odlezec i znowu siegnelam po fajki,i tak zostalo.na cos kiedys trzeba umrzec smilesmilesmile pozdr.
      • Dodano: 01-06-2013, 22:08
      •  
      •  
      •  
      •  
      Tak samo sobie to tłumaczyłam przez 20 lat, paliłam, paliłam, aż w końcu rzuciłam.......nie da się palić, jak się nie ma za co, to jeden z wielu powodów.

Ewa gdybyś naprawdę, nie miała za co, to by Ci łatwij było rzucić, nic Ci w tym nie pomoże, jesli sama nie będziesz tego chciała.
      Ty może i chcesz tak podświadomie, ale nie do końca.......przygotuj się do tego, a może kiedyś Ci się uda.
      • Dodano: 01-06-2013, 22:45
      •  
      •  
      •  
      •  
      No widzisz,Renia,ja mam rente na stale juz i fajki sa jako wydatek staly,jak znajde prace teraz czy po szkole tez bedzie to staly wydatekNigdy wiesz,nie myslalam ze nie bede miec za co palic smilesmilesmile
      • Dodano: 01-06-2013, 23:55
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witaj. Rzucenie palenia jest bardzo trudne. Proponuję Ci zakupienie tabletek Desmoxan ( nie zawierają nikotyny ). Jednym ze skutecznych sposobów jest również zastąpienie papierosów jakimś smakołykiem, na przykład: Chce Ci się zapalić, ale nie robisz tego. Nagródź się jakimś smakołykiem. Ja jadłam dużo słonecznika, żeby zastąpić papierosy i zastosowałam tabletki Desmoxan - pomogło. Pozdrawiam i życzę powodzenia. smile
      zobacz kto głosował
      • Dodano: 02-06-2013, 09:09
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja zażywałam Tabex, tylko kilka dni i udało mi sie rzucuć palenie na dobre, nie pale juz 2,5 roku.

Ewo życzę Ci byś nigdy nie musiała stać przed wyborem, czy w sklepie kupić papierosy, czy coś do jedzenia.
      Niestety ceny papierosów są szokujące, dzis żeby palić trzeba być bogatym.
      Wszystkim dużo siły do walki z nałogiem, powodzenia, pozdrawiam.
      • Dodano: 02-06-2013, 11:52
      •  
      •  
      •  
      •  
      Zapomnialam napisać,TABEX też zażywałam,miałam po nim torsje,i padlo wtedy na mnie podejrzenie ze cche zwracac swoje leki psychotropowe,i mialam kaszel z krwista wydzieliną,wystraszylam sie i odstawilam TABEX.Desmoksan czytalam opinie o nim na forum znikomej ilosci ludzi pomogł,czyli kolejne pieniądze wyrzucone w błoto by były.
      Pale cienkie slimy i staram sie ograniczac ilosc,zreszta nawet calego papierosa nie spalam do konca dlatego wiecej ich idzie. smilesmilesmile
      • Dodano: 02-06-2013, 12:38
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ewo to jest właśnie usprawiedliwinie palacza, wiem bo tak samo miałam, nic Ci bardziej nie szkodzi niż same papierosy, a dwie paczki dziennie, jak napisałaś - to przecież bardzo duzo.....nie wspominając, że to 20 zł dziennie, Tabex 100 tab. to koszt 4 paczek fajek.
      Wiesz ja też wiele razy rzucałam, ale nie udawało się, bo tak naprawdę nie chciałam rzucić.
      Ale kiedy już przygotowałam swoją psychikę i powiedziałam sobie, że papierosy nie będą rządziły moim życiem - wtedy się udało. wink
      • Dodano: 02-06-2013, 12:51
      •  
      •  
      •  

Poznaj rekomendowane ośrodki leczenia uzależnień od alkoholu http://www.mogeniepic.pl/osrodki.html

• Dodano: 02-06-2013, 13:04
      •  
      •  
      •  
      •  
      Reniu,pisalam przeciez jak bylo u mnie po TABEXIE,niestety.Przestalam wierzyc ze cokolwiek mi z cudownych srodkow pomoze.Jedynie cos takiego musi sie wydarzyc ze sama rzuce,bez niczego i od razu.Mylse ze ten dzien kiedys nastapi. smilesmilesmile

Podobne dyskusje

Komentowane konferencje

Konkurs na forum
        Konkurs tematyczny