Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (3.1)

Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

O grupie Forum  Wiadomości (289) Artykuły (84) Porady (15) Społeczność (1367) Szukaj  

Forum - Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Strach przed mężem. [6]

• Dodano: 05-10-2009, 13:37
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam mam problem,jesteśmy z mężem razem od 7 lat,na pozór nasze małżenstwo wygląda na wzorowe.Niestety tylko wygląda.Strasznie sie męcze w tym związku, ponieważ cały czas robie wszystko żeby dogodzić mężowi,niestety on często okazuje mi swoje niezadawolenie.Przy nim boje sie cokolwiek zrobić po swojemu, bo wiem ze może mu cos w tym nieodpowiadać.Ja poprostu boje sie jego niezadowolonej miny.Czesto nachodzą mnie myśli żeby połknąc garsc tabletek i skończyć to wszystko co mnie tak męczy.Najgorsze jest to że ja sie cały czas staram dla niego dla naszych kochanych córeczek,a on nie potrafi tego docenic w żaden sposób.Nie potrafił pocieszyć mnie kiedy nasze nienarodzone maleństwo zmarło zrobił tylko smutną mine i powiedział ze tak po prostu musiało być. Choć miną juz prawie rok, to do dzisiaj przepłakuje za moim ANIOŁKIEM całe noce.Dodam tylko ze mąz nigdy nie podniósł na mnie ręki i często zapewnia mnie o swojej miłości,ale ja potrzebuje blizkosci i zrozumienia.Prosze o porade jak mam dalej postępować.
      • Dodano: 05-10-2009, 14:26
      •  
      •  
      •  
      •  
      przede wszystkim rozmawiac z nim o tym co ciebie boli,co chcialabys zmienic.
      • Dodano: 05-10-2009, 15:02
      •  
      •  
      •  
      •  
      • Dodano: 05-10-2009, 16:28
      •  
      •  
      •  
      •  
      Dziekuje za opinie . Dały mi dużo do myślenia . Nie chce być dalej dołowana psychicznie,więc będe musiała poważnie porozmawiać z mężem.A jeśli to nic nie da to pierwszy raz pomyśle o sobie i zastanowie sie poważnie nad rozwodem.Wiem że dzieci nie powinny wychowywać sie bez taty ale z ciągle nieszczęsliwą mamą jest im na pewno gorzej . Biore sie za siebie bo życie ucieka smile Najważniejsze dwie osoby bedą zawsze przy mnie i to sie teraz tylko liczy.

Kasik25

• Dodano: 06-10-2009, 13:27
      •  
      •  
      •  
      •  
      ... nie doradzaj kobiecie bredni. mów mężowi " coś mi nie wyszło -przepraszam nie jestem doskonała' to działa . Przytulaj sie
      • Dodano: 06-10-2009, 14:20
      •  
      •  
      •  
      •  
      do goscia z 13.27
      Mialam nie komentowac tej bzdury co napisałes ale dla dobra dziewczyny napisze.
      Czy Ty nie rozumiesz....ze ta kobieta boi sie swojego meza..tak dalece ze jest to juz choroba a ty radzisz jej sie znowu płaszczyc i przynawac ze Jej cos nie wyszło.Własie chodzi o to zeby uwierzyłą ze nawet jak przypali kotlet jest DOSKONAŁA.Tego Jej trzeba a nie ciaglego usprwiedliwania sie przed meżem.Kasiu jestes piekna, jestes wyjatkowa, jestes wazna.............jestes bardzo wrazliwa i uwierz mi ze abys w to uwierzyła wcale nie jest potrzabny Ci mąż.

Podobne dyskusje

Komentowane konferencje

Konkurs na forum
        Konkurs tematyczny