Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (3.1)

Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

O grupie Forum  Wiadomości (289) Artykuły (84) Porady (15) Społeczność (1366) Szukaj  

Forum - Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

zespol paranoidalny [1]

• Dodano: 09-12-2009, 11:28
      •  
      •  
      •  
      •  
      dzien dobry!
      chcialam poznac ludzi o podobnym problemie, dowiedziec sie jak sobie radza z ta choroba. 3 lata cierpialam na zepol paranoidalny. przez caly okres choroby mialam przerozne urojenia przesladowcze, a leki w niczym mi nie pomagaly. dopiero od czerwca te objawy ustapily ale nie wiem czy moge sie uwazac za kompletnie zdrowa. w trakcie tej choroby wystepuja zaburzebia procesu myslenia, co mnie chyba dotyczy. bardzo obwiam sie ze moj stan znowu sie pogorszy i bede znowu w szpitalu psychiatrycznym. leczylam sie juz 3 razy na oddziale zamknietym w szpitalu psychiatrycznym, na oddziale dziennym, oraz w klinice nerwic w warszawie. teraz lecze sie we francji ale nie jestem zadowolona z leczenia. lekarz poniekad mnie ignoruje, zmienilam na innego ale przyjmuje bardzo szybko. teraz biore jedna tabletke dawke podtrzymujaca, pewnie juz do konca zycia, tj loxapine. dosiega mnie ciezka apatia, brak energi i motywacji. ponoc te objawy wystepuja po chorobie w dodatku mam peoblemy w rozumieniu pewnych rzeczy. czy ktos jest w tej samej sytuacji co ja?

Podobne dyskusje

Komentowane konferencje

Konkurs na forum
        Konkurs tematyczny