użytkowników online: 3955

Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (3.1)

Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

O grupie Forum  Wiadomości (289) Artykuły (84) Porady (15) Społeczność (1367) Szukaj  

Forum - Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

miansec 30 i alventa 75 mg - jest ktos kto to zna? bierze? ja mam.. [11]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 21-02-2011, 15:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      moja ciotka ma miansec, jest super, gdyby nie on nie można by z nią wytrzymac. po nim śpi lepiej i jest spokojna, bez niego katastrofa, nerwowa, zlośliwa, wszystko nie tak, moze wykonczyć człowieka
      evil
      • Dodano: 26-06-2008, 10:55
      •  
      •  
      •  
      •  
      ja mam stany depresyjne i przedewszystkim stany lekowe mieszane. Mam silna nerwice lekowa, fobie spoleczna, agorafobie. Lekarz zalecil mi branie powyzszych dwoch farmaceutykow. Alventa raz dziennie rano a miansec raz na noc. Obawiam sie tego mianseca bo mam nadwage i w zasadzie rowniez zaburzenia odzywiania ( tzw zarlocznosc psychiczna ) a doczytalam sie od tego leku moze wzrosnac apetyt, masa ciala.
      • Dodano: 27-06-2008, 11:44
      •  
      •  
      •  
      •  
      Po alvencie na pewno schudniesz razz Ja biore 150 mg i trazodon do tego i wygladam jak worek kosci...
      • Dodano: 21-10-2008, 18:14
      •  
      •  
      •  
      •  
      cierpie na nerwice lekowo urojeniowo depresyjna biore miansek w ilosci hurtowej 5 - 6-5 i jest ok dodatkowo ketrel 0-1-0 i alventa 1-0-1

• Dodano: 02-01-2009, 22:04
      •  
      •  
      •  
      •  
      ja biore miansec od ponad dwóch miesięcy i... przytyłam przez ten czas 12 kilogramów;( do tego wszystkiego nic mi on nie pomógł na moje lęki, dlatego nie polecam tego specyfiku!!!
      • Dodano: 02-01-2009, 22:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      ja biore miansec od ponad dwóch miesięcy i... przytyłam przez ten czas 12 kilogramów;( do tego wszystkiego nic mi on nie pomógł na moje lęki, dlatego nie polecam tego specyfiku!!!
      • Dodano: 03-01-2009, 21:55
      •  
      •  
      •  
      •  
      Moja mama cierpi na chad. Bierze miansec, a także tegretol i citronil. Miansec 60mg na noc. Ma dobry apetyt, ale nie przytyła zanadto. Poza tym lepiej spi. Brak skutków ubocznych. Myślę, że to kwestia indywidualna, na każdego może działać inaczej.
      • Dodano: 19-09-2009, 11:34
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja brałem EFECTIN ER teraz biorę Alventę oba mi pomogły w depresji Jedyny skutek uboczny to obniżenie popendu seksualnego
      • Dodano: 28-11-2010, 21:31
      •  
      •  
      •  
      •  
      ja biorę alventa 75 od ponad 2 lat.czuję sie bardzo dobrze,zastanawiam sie czy juz zawsze bede musiala brać te leki??zaczełam je brać po porodzie i już minęlo ponad 2 lata.przez okres brania leków czułam sie super dobrze więc postanowilam z lekarzem aby stopniowo rzucic leki,....niestety leki,depresja wrócila,mimo ze próbowałam przeczekać jakoś ten kryzys nie dałam rady.
      pojawiły sie paniczne lęki i depresja wróciła czułam sie jak naprawde nienormalna...
      byłam u lekarza i znów biore alventa 75 codziennie...znów czuje sie dobrze pytanie czy już jestem skazana na te leki?
      • Dodano: 17-02-2011, 09:00
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja biorę na noc miansec i jest rewelacyjny - śpie bez problemów i nie mam ataków lęków nocnych.
      • Dodano: 21-02-2011, 15:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      moja ciotka ma miansec, jest super, gdyby nie on nie można by z nią wytrzymac. po nim śpi lepiej i jest spokojna, bez niego katastrofa, nerwowa, zlośliwa, wszystko nie tak, moze wykonczyć człowieka
      evil

Podobne dyskusje

Komentowane konferencje

Konkurs na forum
        Konkurs tematyczny