użytkowników online: 1223

Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (3.1)

      Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

       O grupie Forum  Wiadomości (289) Artykuły (84) Porady (15) Społeczność (1367) Szukaj  
                     

      Forum - Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

      Mirtor - czy ktoś brał ten lek? [16]

      • Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 10-07-2013, 09:46
      •  
      •  
      •  
      •  
      Bylam załamana chciałam popelnic samobojstwo, bo schudlam w przeciągu 3 miesięcy 14 kg, nioe spalam w nocy mój najdłuższy sen było godzine potem przebudzenie i znow bezsenność, ciągły placz i bezsens życia.Za namową męża który mnike wspierał poszłam do psychiatry przepisał mi Mirtor 15 zdiagnolzował epizod depresji.Przedtem przed pierwszą tabletką okazalo sie że mam p eek dwyższony cukier i wysoki cholesterol to bardziej mnioe załamało.Biorrę Mirtor od 19.04.2013 i nareszcie sypiam stan mój sie poprawił na tyle że od tygodnia dzielę tabletkę 15 mg na pół i też dobrze sypiam i jestem spokojna .Nie tyje ważylam w kwietniu 50 kg teraz 55 ale to normalne mam lepszy apetyt którego przedtem n ie m ialamWysycha tylko w gardle śluzówka no i bolą stawy i mikęśnie. Tak olgolnie jest ok. Dla mnie to dobry lek i skuteczny, ale też trzeba chcieć się wyleczyć.
      • Dodano: 24-07-2008, 16:59
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jestem już w bardzo ciężkiej depresji. Chyba w przyszłym tygodniu pójdę do szpitala. Lęki, panika mnie paraliżują. Brałam już kilka leków. Teraz lekarz przepisał mi Mirtor. Co to za lek? Czy ktoś go brał? Czy komuś pomógł? Po jakim czasie działa?
      • Dodano: 16-09-2008, 21:43
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam ja biore mirtor od 4 miesiecy biore przed snem potem zasypiam i budze sie rano a tak to mam po nim apetyt i to wszystko
      • Dodano: 16-09-2008, 21:44
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam ja biore mirtor od 4 miesiecy biore przed snem potem zasypiam i budze sie rano a tak to mam po nim apetyt i to wszystko
      • Dodano: 19-10-2008, 20:38
      •  
      •  
      •  
      •  
      mirtor to dobry lek stosowany na noc predko sie po nim zasypia i uspokaja ale ma sie po nim duzy apetyt i wzrasta masa ciala
      • Dodano: 19-10-2008, 20:39
      •  
      •  
      •  
      •  
      mirtor to dobry lek stosowany na noc predko sie po nim zasypia i uspokaja ale ma sie po nim duzy apetyt i wzrasta masa ciala
      • Dodano: 15-04-2010, 20:32
      •  
      •  
      •  
      •  
      Potwierdzam do super lek. Już po kilkunastu minutach zaczyna kręcić się w głowie i się usypia (dlatego powinno się go brać przed snem i kłaść się po nim zaraz bo potem człowiek czuje się jak pijany). Ogólnie jeśli ktoś ma problemy ze snem to ten lek pomoże.
      • Dodano: 01-05-2010, 22:04
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mam nerwicę lękową i od tygodnia biorę ten lek Mirtor, miałam problemy z zaśnieciem i nocnymi pobutkami więc zapychałam się Alproxem czyli lekiem przeciwlękowym szybko działającym i po nim zasypiałam, teraz biorę tylko Alprox doraznie. Pomaga mi zasnąć Mirtor i jestem z niego bardzo zadowolona.Co prawda biore go zaras przed snem bo kręci mi się po nim w głowie a nawet czasem jest mi niedobrze, ale polecam ten lek jest super! smile
      • Dodano: 01-05-2010, 22:06
      •  
      •  
      •  
      •  
      tylko zastanawiam się czy ten lek leczy i w jaki sposów, jak długo go sie stosuje i czy kiedykolwiek przestanę go brać i będę zdrowa?
      • Dodano: 09-05-2010, 14:33
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam. mam przepisany Mirtor 15, jeszcze nie zaczęłam przyjmować. czytałam komentarze i jestem przerażona... jestem "anorektyczka recydywistką" - panicznie boję się przytyć!!!!!! nie wiem co robić!
      • Dodano: 03-07-2010, 23:00
      •  
      •  
      •  
      •  
      Biorę od 5 miesięcy Mirtor 30 mg, na sen pomaga co do tycia nie zauważyłem (mam problemy dodatkowo z flakami to może dlatego) ale nie wiem ile czasu to brać??
      Moje spostrzeżenia: na początku miałem problemy niby z jelitem do tej pory nic nie wiem... Po stosowaniu leku na samym początku trafiłem na neurologie-zaczęło mnie paraliżować a teraz wydaje mi się że tracę wzrok. Jak jest tu ktoś mądry to niech odpowie czy to przez lek?? A jak tak to jak to zrobić żeby przerwać go. Cena około 60 zł + wizyta u psychiatry 70 to płyne z miesiąca na miesiąc... Odpowiedzcie proszę

      Podobne dyskusje

      Komentowane konferencje

        Konkurs na forum
        Konkurs tematyczny