użytkowników online: 4016

Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (3.1)

Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

O grupie Forum  Wiadomości (289) Artykuły (84) Porady (15) Społeczność (1366) Szukaj  

Forum - Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Naj lepsze zamienniki dla relanium [4]

• Dodano: 18-01-2012, 20:00
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam
      po lekach relanium robi mi się gwałtownie lepiej w głowie spokojniej mniej agresji bardziej wyrozumiały,rozmowny,miły itp. i powiedzmy że stwarzam mniejsze zagrożenie dla społeczeństwa i tym samy dla siebie.
      Ale te proszki maja to do siebie że szybko wzrasta tolerancja,przez co szybciej się kończą a picie w zamian alkoholu szczególnie kiedy się nie można zatrzymać ma działanie wręcz przeciwne(destrukcyjne) dlatego piszę ten wątek z zapytaniem o jakieś środki zastępcze może nowocześniejsze mniej uzależniające.W więzieniu czasami dawali mi zamiast relanium nitrazepam ale to z tego co wiem prawie to samo,proszę mi nie pisać o chodzeniu do psychiatry bo mnie oni denerwują... dzięki
      • Dodano: 19-01-2012, 11:12
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jeżeli nie masz silnych stanów lękowych, radzę ci zapomnieć o benzodiazepinach. Są w krótkim czasie silnie uzależniające, wzrasta tolerancja. Bierzesz coraz większe dawki...i wpadasz w bagno uzależnienia. A objawy odstawienne są bardzo, bardzo przykre. W końcu lądujesz na detoxie w szpitalu. Wtedy dopiero masz poważne problemy właśnie przez benzodiazepiny. Spróbój na uspokojenie coś bezpieczniejszego np.:Hydroxyzynę, albo Melisę w torebkach expr. Jeżeli nie masz silnych stanów lękowych i depresji, nie pakuj się w benzodiazepiny, bo na poczatku będzie dobrze, a póżniej tragicznie...dla ciebie.Podam ci, że najmniej uzależniającymi benzodiazepinami są: relanium, oxazepam i cloranxen, lexotan.
      • Dodano: 19-01-2012, 17:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      ja polecam ci bezpieczne benzo Estazolam dziala bardziej nasennie od rolek i rak strasznie nie wciaga oczywisice jak walisz z bania kolega wyzej o tym pisal. Cloranxen rowzniez swietny lek fajnie uspokaja szczegolnie w mixie z browarem biggrin
      • Dodano: 29-07-2012, 08:34
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja wziolem kawlek cloranxenu a pozniej kilka godzin pozniej napilem sie szklaneczke piwa. matka mnie wkurzala to jak z nerwow kopnolem w drzwi to az się jeden zawias popsuł. Ładne mi uspokojenie - raczej napad gniewu czy agresji - sam siebie sie przestraszylem co zrobilem.

Podobne dyskusje

Komentowane konferencje

Konkurs na forum
        Konkurs tematyczny