Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (3.1)

Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

O grupie Forum  Wiadomości (279) Artykuły (91) Porady (17) Społeczność (1366) Szukaj  

Forum - Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Sulpiryd [12]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 12-11-2012, 15:10
      •  
      •  
      •  
      •  
      WITAM smile Ja brałam Sulpiryd, ponieważ przepisał mi go gastrolog - niestety, po tym leku przestałam miesiączkować i miałam mlekotok ( mleko w piersiach). Mój lekarz ginekolog powiedział, że bardzo wzrosła mi po tych lekach prolaktyna i kazał mi odstawić te tabletki . Tak też zrobiłam. Miesiączka wystąpiła u mnie dopiero po 3 miesiącach. Dodam, że tabletki te brałam przez niecałe 3 tygodnie.
      • Dodano: 08-10-2008, 15:52
      •  
      •  
      •  
      •  
      Hej, mam pytanie. Cierpię na zaburzenia jelitowe (prawdopodobnie nerwica lub zespół jelita drażliwego). Leczę się u lekarza gastroenterologa, który zapisał mi sulpiryd. Ostatnio nasłuchałem się wiele negatywnych opinii na temat tego leku wiec moje pytanie jest takie: czy warto przy moich dolegliwościach go brać? Pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedź.
      • Dodano: 25-10-2008, 21:12
      •  
      •  
      •  
      •  
      nie warto jest wiele innych nie psychotropowych sulpiryd stosuje sie gł. w leczeniu schizofrenii
      • Dodano: 25-10-2008, 22:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      Bierz doraźnie jakieś benzodiazepiny, ale uważaj na potencjał uzależniający. Sulpiryd to neuroleptyk, podwyższy Ci prolaktynę jeszcze...
      • Dodano: 26-10-2008, 01:45
      •  
      •  
      •  
      •  
      lepiej sie konsultowac z lekarzem, a nie kierowac sie opiniami obcych ludzi, trzeba pamietac, ze kazdy ma inny organizm i inaczej wchlania leki
      • Dodano: 26-10-2008, 10:53
      •  
      •  
      •  
      •  
      sulpiryd oprocz dzialania przeciwpsychotycznego dziala rowniez na zoladek.a dokladnie na wzody zoladka.moj lekarz mowil ze gdy bierze sie sulpiryd zadne leki nie zniszcza zoladka gdyz sulpiryd go chroni. pierwsze ulotki sulpirydu wspominaly o tym.
      • Dodano: 19-02-2009, 21:22
      •  
      •  
      •  
      •  
      czy sulpiryd uzaleznia?
      • Dodano: 19-02-2009, 22:11
      •  
      •  
      •  
      •  
      nie!
      • Dodano: 19-02-2009, 22:16
      •  
      •  
      •  
      •  
      z tego co wiem sulpiryd w malych dawkach nie ma dzialania neuroleptycznego.
      • Dodano: 01-06-2009, 17:09
      •  
      •  
      •  
      •  
      ja po Sulpirydzie (brałam przypisane na Zespół Jelita Drażliwego )przytyłam ponad 15 kilogramów, dodatkowo rozstroiła mi się miesiączka oraz dostałam mlekotoku. Nie polecam!!!!!
      • Dodano: 15-07-2010, 14:24
      •  
      •  
      •  
      •  
      Moja córka także dostała mlekotoku. Podniosła jej się znacznie prolaktyna (zbadana po 3 mcach od odstawienia leku 46 a norma do 15). Wyczuła guzek w piersi.Zrobiłyśmy USG dzięki Bogu nie jest to nic złego. Sulpiryd przepisał jej gastrolog.Raczej nie polecam

Podobne dyskusje

Komentowane konferencje

Konkurs na forum
        Konkurs tematyczny